Konjac Root Shirataki Noodles Factory Low Gi Konjac Pasta| Ketoslim Mo
Gbasara ihe a
Ngwaahịa Konjacnwere ike inwe uru ahụike. Dịka ọmụmaatụ, ha nwere ike ibelata shuga dị n'ọbara na cholesterol, melite ahụike akpụkpọ ahụ na afọ ma nyere aka gwọọ ọnya ahụ, kwalite mbelata ibu, n'ihi nakonjacNtinye ahụ siri ike nke ukwuu, ọ nwere ike ịmịkọrọ mmanụ gabigara ókè n'ahụ gị, nke mere na e nwere ike iwepụ ya na vitro, konjac nwekwara eriri nri bara ụba, ọ bụrụ na onye nwere eriri afọ na afọ ọjọọ, agaghị m eri ya, n'ihi na ọ dịghị mfe ịgbari, ọ kacha mma ịgakwuru dọkịta tupu ị ṅụọ konjac.
Usoro esi nri:
1, ighe: saa noodles ahụ ugboro abụọ ma wụpụ mmiri, tinye mmanụ n'ime ite ahụ, tinye noodles ahụ ma gwakọta ya, tinye ihe na-esi ísì ụtọ, tinye mmiri ma sie nri maka nkeji ise, ị nwere ike iri ya, ị nwekwara ike itinye nri ndị ị kacha amasị dịka broccoli beef corn salad sauce na ihe ndị ọzọ;
2, sie: tinye mmiri n'ime ite ahụ ka ọ sie, wee tinye noodles dị ọcha, tinye ihe na-esi ísì ụtọ, bulie ihe ọṅụṅụ;
Ngwaahịa Mkpado
| Aha ngwaahịa: | Pasta Konjac |
| Ibu arọ maka noodles: | 200g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri,Ntụ ọka Konjac |
| Ndụ nchekwa: | Ọnwa iri na abụọ |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Nnyefe otu nkwụsị China 2. Ahụmịhe karịrị afọ 10 3. OEM & ODM & OBM dị 4. Nnwale efu 5. MOQ dị ala |
Ozi nri
| Ike: | 98kJ |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 2.9g |
| Sodium: | 196mg |
Ihe ndị ọzọ ị ga-enyocha
Noodles konjac ọ dị mma?
Ngwaahịa Konjac nwere ike inwe uru ahụike. Dịka ọmụmaatụ, ha nwere ike ibelata shuga dị n'ọbara na cholesterol, melite ahụike akpụkpọ ahụ na eriri afọ, ma kwalite mbelata ibu site na ịbawanye mmetụta nke afọ ojuju. Dịka ọ dị na nri mgbakwunye nri ọ bụla a na-achịkwaghị achịkwa, a na-adụ ndị nwere nsogbu afọ ma ọ bụ ọrịa na-adịghị mma ọdụ ka ha gakwuru dọkịta tupu ha aṅụọ konjac.
Kedu ka esi eri konjac noodles?
A pụrụ ịgwakọta noodles Konjac na noodles, oyi, noodles ofe, noodles e ghere eghe, dị njikere iri, enwere ike ịgwakọta ya na salad iri: dịka uto gị si dị, nwere ike itinye ọtụtụ ofe, ọtụtụ ihe dị iche iche, mee noodles agwakọtara ụtọ. Sie ya ka ọ rie: nwere ike ịjikọta ofe dị iche iche, tinye nri dị n'akụkụ, tinye noodles konjac ofe, obere kalori, dị ụtọ ma dịkwa njikere iri. E siri ya ka ọ rie: Noodles Konjac Q bomb na-eme ka ọ dị ọhụrụ, tinye ihe ndị kwesịrị ekwesị, ighe ya, enwere ike iri noodles e ghere eghe dị obere kalori.
Ị nwere ike ịzụta konjac?
N'ezie, Ketoslim Mo bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac, nwere ebe a na-akọ ihe na nhazi konjac nke ya, anyị nwere ọnụahịa asọmpi, mmepụta, imewe, nkwa ịdị mma na nnyefe site n'ọnụ ụzọ ruo n'ọnụ ụzọ nke ịchọrọ. Ebumnuche anyị bụ inyere gị aka ibelata nsogbu na-enweghị isi n'usoro mbubata site na China ma chekwaa ego ịzụrụ ihe gị, gụnyere oge na ego. Anyị nwekwara ike inyere gị aka ịzụta ngwaahịa na ihe nkwakọ ngwaahịa ndị ọzọ n'efu.






