Osikapa na-ekpo ọkụ onwe ya, nri ngwa ngwa nnọchi maka ịga ụlọikwuu | Ketoslim Mo
Gbasara ihe a
Osikapa Konjac nke na-ekpo ọkụ onwe ya nwere ihe e ji ekpo ọkụ, nke na-eme ka ọ dị mfe iri ma dịkwa ngwa ngwa, ibu ya dịkwa mfe ibu.Osikapa Konjac nwere ike dochie ric ọchae, ihe dị na ya bụ carbohydrate pere mpe karịa nke osikapa ọcha pasentị 80. Ọ bụ osikapa dị mma nke nwere obere abụba, obere kalori, enweghịkwa shuga.Ketoslim Moanọwo na-amụ otu esi ewebata osikapa konjac n'ime ndụ ndị ahịa.Osikapa na-ekpo ọkụ onwe yana-eme ka ọ dị mfe ma dị ngwa, na-ebelata oge ndị na-azụ ahịa na-etinye na nri.
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Osikapa na-ekpo ọkụ onwe ya |
| Ibu arọ maka noodles: | 100g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Osikapa, starch ọka a na-eri eri, mono-diglyceride fatty acid ester, calcium dihydrogen phosphate, ntụ ọka konjac |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | Enweghị Gluten/Enweghị abụba/ Keto dị mma |
| Ọrụ: | Dị mfe/ Dị njikere iri nri |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 355Kcal |
| Protein: | 6.4g |
| Abụba: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 80.8g |
| Sodium: | 0mg |
OTU ESI ERI/JIRI
1. Tinyenri esiri esina osikapa n'ime obere efere
2. Debe ihe mkpuchi ọkụ ma wụsa mmiri n'ime nnukwu efere dị n'okpuru nke dị obere.
3. tinye obere efere ahụ n'elu nnukwu efere ahụ. Jiri mkpuchi kpuchie ihe niile.
4. Chere ihe dị ka nkeji iri na ise.
5. Ma ọ bụrụhaala na uzuoku na-apụta n'efere ahụ, nwee obi ụtọ na ihe oriri gị!
Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
Isi ihe dị na ya bụ osikapa kpọrọ nkụ, a na-ejikwa mmiri emeghachi omume nke akpa ọkụ ahụ iji kpoo osikapa ahụ ọkụ.
Wụsa osikapa ahụ n'ime akpa osikapa ahụ ma tinye mmiri kwesịrị ekwesị; mepee akpa okpomọkụ ahụ, tinye mmiri oyi kwesịrị ekwesị, chere ka akpa okpomọkụ ahụ wepụta okpomọkụ, wee nwee obi ụtọ mgbe nkeji iri na ise gachara.
Mmiri ga-abata na Calcium Oxide. Mmeghachi omume sitere n'okike nke mpụga ahụ na-amalite nke na-emepụta okpomọkụ.
A na-emepụta okpomọkụ site na mmeghachi omume mpụga okpomọkụ nke sitere na itinye mmiri okpomọkụ ụlọ na ihe ndị dị ka magnesium, iron na nnu. Emebere ihe mkpuchi ahụ ka mmiri ọkụ dị n'okpuru tray nri wee kpoo ya ọkụ.
Mụtakwuo maka ngwaahịa Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.
Ajụjụ: Noodles konjac ọ dị njọ nye gị?
Azịza: Mba, ọ dị mma ka ị rie nri.
Ajụjụ: Gịnị mere e ji machibido iri konjac noodles?
Azịza: A machibidoro ya iwu n'Australia n'ihi ihe egwu nwere ike ịbụ na ọ ga-afụ ụfụ.
Ajụjụ: Ọ dị mma iri nri konjac kwa ụbọchị?
Azịza: Ee mana ọ bụghị mgbe niile.





