Konjac Fiber Noodles China Ndị na-emepụta soybean noodles keto 丨Ketoslim Mo
Gbasara ihe a
Noodles eriri Konjac bụnri keto, nri ndị ọrịa shuga, e ji mgbọrọgwụ konjac mee ya, o nwere ihe nnọchi nri dị mma, soybeannoodles konjace ji ntụ konjac eke dị ọcha mee ya na ntụ soybean. Isi ihe ndị e ji mee ya bụ ntụ konjac na ntụ soybean, yabụ agba ya na-acha odo odo na-enweghị ihe ọ bụla na-acha odo odo. A na-emepụta nri anyị dịka ihe achọrọ maka nri mgbe anwalechara ya ma nweta asambodo, yabụ ị nwere ike ijide n'aka na ị ga-eri ya. Noodles eriri konjac a ma ama na mba karịrị iri anọ, dịka nri dị mma, ọ nwere ike ịmepụta ụfọdụ ntụziaka dị mma maka ya.onye anaghị eri anụma ọ bụ ndị chọrọ ịgbanwe ụzọ ha si eri nri.
OTU ESI ERI/JIRI:
1. Wụpụ mmiri nke ahụnoodles shirataki. wee jiri mmiri oyi sachaa ya obere oge wee debe ya n'akụkụ.
2. Kpoo ite ahụ ọkụ na mmanụ esi nri. Tinye akụkụ ọcha nke yabasị akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ, galik, na ginger. Ghee ya ruo ihe dị ka otu nkeji.
3. Tinye kabeeji a gbuturu agbutu ma ghee ya ruo ihe dị ka nkeji abụọ. Wụsa ọkara iko mmiri ọkụ ma sie ya ọzọ ka kabeeji ahụ ghara ịcha. Tinye karọt wee ghee ya ruo sekọnd iri atọ ọzọ.
4. Tinye oporo ma ghee ya ruo mgbe oporo ahụ ga-acha pink.
5. Tinyenoodles shiratakiWụsa ihe na-esi ísì ụtọ ma ghee ya ka ọ gwakọta ihe niile. Rie nri gị ụtọ.
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Konjac soy noodle -Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri, ike soya |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/ |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. China nke na-enye otu nkwụsị2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu5. MOQ dị ala |
Ozi nri
| Ike: | 53KJ |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 3.7g |
| Sodium: | 0 mg |
Mụtakwuo maka ngwaahịa Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.
Nri konjac ọ dị mma maka gị?
N'ezie, nri konjac anaghị ebelata ibu gị, ọ na-ebelata shuga dị n'ọbara, kamakwa ọ na-ebelata afọ ntachi site n'ịsachapụ eriri afọ. Ọ bụrụ na ịchọrọ ịdị mma, iri nri na mmega ahụ dị mma dị oke mkpa.
Gịnị mere e ji machibido iri konjac noodles?
Noodles Konjac nwere eriri okpukpu abụọ karịa pasta nkịtị. E ji eriri glucomannan ya, nke bụ eriri mgbọrọgwụ konjac, mee ka afọ zaa nke na-eme ka afọ ju. A na-eji ya eme ihe dị ka ihe na-eme ka ọ sie ike n'ụfọdụ nri. Ọ bụ ezie na a na-ekwe ka ọ dị na noodles na Australia, a machibidoro ya dị ka ihe mgbakwunye na 1986 n'ihi na ọ nwere ike ịbụ ihe ize ndụ nke ịpịa afọ ma gbochie afọ.
Noodles konjac ọ nwere eriri?
Noodles Konjac nwere nnukwu eriri. Ọ bụrụ na e jiri akwụkwọ nri ndị ọzọ mee ha, dị ka noodles ugu, ihe ndị e ji mee ha bụ ntụ ugu na ntụ konjac. Eriri nri na-enyere aka ịnọgide na-arụ ọrụ eriri afọ nke ọma n'ahụ mmadụ ma bụrụkwa ihe na-adịghị ike. Nri ndị a na-ahụkarị jupụtara na eriri bụ konjac;





