nri konjac noodles Konjac Shrimp Vegan nri | Ketoslim Mo
E nwere ọtụtụ ụzọ isi rie ya: oporo oyi, mepee ngwugwu ahụ, saa yanriNke mbụ, tinye ya n'ime ite ahụ ma sie nri maka nkeji ise, wepụ ya, tinye ya n'elu nri na ihe na-esi ísì ụtọ, ụzọ nke abụọ isi rie ya: Ozugbo esichara ya ma wepụ ya, enwere ike ịgwakọta ya na anụ ma ọ bụ nri ndị ọzọ, nke zuru oke maka nri ndị anaghị eri anụ.shes
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Nri Vegan nke Konjac Oporo-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/eriri dị elu |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 5Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
Mụtakwuo maka ngwaahịa Ketoslim Mo
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya





