Onye na-emepụta akọrọ shirataki noodles 75g a mịrị amị konjac noodles | Ketoslim Mo
Noodles Konjac akọrọ
Otu esi eri nri:
Soak konjacknoodles konjac akọrọn'ime mmiri ruo nkeji iri atọ, mikpuo ya ruo mgbe ọ ga-adị nro, wee jiri mmiri dị ọcha sachaa ya. I nwere ike iji ya dị ka nri nkịtị ma ọ bụ dị ka nri dị n'akụkụ dịka ite ọkụ, ofe, wdg.
Ọ bụrụ na ị na-agbalị ịkpọ nkụnoodles shiratakimaka oge mbụ, a na-atụ aro ka ị buru ụzọ rie obere akụkụ iji zere afọ ọsịsa na mmetụta na-adịghị mma.
Ọ naghị atọ ụtọ ma dịkwa ụtọ nke ukwuu! Jiri ihendori kachasị amasị gị jee ozi! Noodles shirataki kpọrọ nkụ dịka nke anri keto jimn'ihi na ha nwere ụtọ dị mfe n'ihe gbasara udidi, nke pụtara na ha zuru oke maka itinye ihe na-esi ísì ụtọ na ime nri ọ bụla ị na-arọ nrọ.
Ebe ịzụta noodles shirataki
Ketoslim MoDịka onye na-enye ọrụ nri otu ebe, anyị na-enye ngwaahịa kacha mma na ọnụ ahịa kacha mma maka ụlọ nri gị, ụlọ mmanya, nnukwu ụlọ ahịa, kichin, mgbatị ahụ, ụlọ ahịa nri dị mfe na ihe ndị ọzọ.
Ebumnuche anyị abụghị naanị inye ndị ahịa anyị ihe oriri na ọṅụṅụngwaahịa kacha mma n'ogbena ọnụ ahịa kacha ala, kamakwa iji nye ọrụ ndị ahịa dị mma n'otu n'otu na mbupu ngwa ngwa. Ebe anyị nọ n'ụlọ ọrụ konjac ihe karịrị afọ iri ma nwee ndị nnọchi anya anyị n'ofe mba ahụ, anyị ji obi anyị niile na-ewulite mmekọrịta na-adịgide adịgide na ndị na-ere nri, ụlọ nri na ndị ọkachamara na-enye nri n'ofe mba ahụ ma na-atụ anya ịghọ ụlọ ahịa otu ebe maka mkpa nri gị niile n'ogbe.
Nri nri keto akọrọ nke 75g nke enweghị abụba na ofe
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Noodles Konjac kpọrọ nkụ -Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 75g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/ |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,noodles maka mbelata ibu |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri 3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 21Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 4.9g |
| Eriri nri | 0.7g |
| Sodium: | 6.1mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mbelata ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
Noodles shirataki ọ na-akpọ nkụ?
| Nzọụkwụ nke 1 | Nri KonjacA naghị akpọnwụ akpọnwụ mgbe e jiri mmiri chekwaa ha. Uru ya bụ na ha enweghị isi Shirataki a na-ahụkarị, ha kpọrọ nkụ ma dịkwa mfe ibufe ma chekwaa. Ọ fọrọ nke nta ka ọ ghara inwe ụtọ, mana ọ na-amịkọrọ ọtụtụ ofe ngwa ngwa, dị ka achịcha e ji esi nri na ramen, ofe soy, ma ọ bụ ofe e siri esi. |
| Nzọụkwụ nke 2 | Ụdị noodles a kpọrọ nkụ, obere akpa dị gram 75, obere akpa nwere ike ịdị arọ mmadụ, ọ bụrụ na ị na-erikarị nri karịa, ị nwere ike itinye iberibe abụọ iji sie nri. |
Ị nwere ike ịkpọ nkụ noodles konjac?
Ọ dị mma ma ọ bụrụ na ha kpọrọ nkụ, ị nwere ike idobe ha ruo ogologo oge n'ime ụlọ nri. Mana ị gaghị eri ya ochie. Ọ na-atọ ụtọ ma e jiri akwụkwọ nri e siri esi, ihendori soy na iberibe ọkụkọ/vegan.
Ị nwere ike ịzụta noodles shirataki akọrọ?
Ha enweghị ụtọ dị ukwuu, yabụ na-arụ ọrụ nke ọma na ọtụtụ ihe dị iche iche na ofe. Noodles konjac a na-ejikarị eme ihe na-adị "mmiri mmiri" ma "kpọọ nkụ", ha na-abịakwa na ngwugwu dị iche iche, dịka akpa, igbe, igbe foil aluminom, wdg.
Kedu ka m ga-esi esi nri konjac kpọrọ nkụ?
Tinye noodles kpọrọ nkụ n'ime efere ahụ, wụsa ha n'ime mmiri ọkụ ma mikpuo ha ruo nkeji iri. Noodles kpọrọ nkụ ga-adị nro nwayọ nwayọ. Sie mmiri ahụ n'ime ite ahụ, tinye noodles ahụ, sie nri maka nkeji iri, tinye ihe ndị e ji mee ya, ihe na-esi ísì ụtọ na nri dị n'akụkụ ya, wee kpoo ha ma rie ha.






