omenala konjac noodles pasta akpụkpọ anụ Free sample organic konjac spaghetti | Ketoslim Mo
•Eriri dị elu
• Enweghị ọka wit
• Carbohydrate dị obere
• Enweghị gluten
• Enweghị GMO
Pasta dị gịrịgịrị bara ụba naglucomannan, nke bụ ihe e ji eme pasta konjac, na-akpọkwa Konjac (osisi sitere n'okike).Mbelata ibu, ibelata ọbara mgbali elu na shuga dị n'ọbara, iwepụ nsị na mmịpụta, igbochi kansa na ihe mgbakwunye calcium na ihe ndị ọzọ. Okpomọkụ starch fọrọ nke nta ka ọ bụrụ efu, ha niile na-achọ ịkwalite ahụike. Ndị nwere ọrịa shuga nwekwara ike iri fettuccine. Anyị nwere usoro nyocha nchekwa ebe Keto-slim nwere ihe karịrị afọ 10 ahụmịhe, nwere asambodo mba ụwa ikike: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS, wdg...
N'ùkwù konjac noodles /270g Shirataki Spaghetti / Zero Carb / Organic Konjac pasta
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Pasta Konjac organic -Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/nnukwu eriri |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Inye otu nkwụsị na China 2. Ahụmịhe karịrị afọ iri 3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 5Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 1.2g |
| Sodium: | 7 mg |
Mụtakwuo maka ngwaahịa Ketoslim Mo
Pasta dị gịrịgịrị ọ bụ ihe na-atọ ụtọ na Keto?
Ee, ebe ọ bụ na ha na-eri naanị gram 2 nke carbohydrate na kalori 5 kwa gram 83, pasta konjac zuru oke maka ndị na-eri nri keto ndị chọrọ nri pasta. Ha bụkwa ezigbo nhọrọ maka ndị na-eri nri vegan ma ọ bụ ndị na-enweghị gluten, ma ọ bụ onye ọ bụla chọrọ iri nri dị mma ma ọ bụ gbanwee usoro pasta ha na-eme kwa izu.
Ụzọ nchekwa nri Konjac?
Noodles Konjac na-adị mmiri mmiri. Iji mee ka jel konjac sie ike, a ga-etinye ya n'ime mmiri alkaline, nke na-eme ka noodles ahụ dị ụtọ nke ọma. Ọ bụrụ na ị kpọchie noodles ahụ n'ime friji, ha ga-esi ike ma nwee mmetụta na ọdịdị ha.


