obere cal spaghetti konjac soba noodles | Ketoslim Mo
Ị na-eme ọsọ ọsọ? Site na ịsacha ngwa ngwa, ihe ndị a bụ ihe okike,nri obere kaloridị njikere iri nri! Ụtọ ha na-adịghị agwakọta na-eme ka noodles ndị a nwee ọtụtụ ihe dị iche iche, mana ụzọ kachasị amasị anyị isi rie ha bụ isi ha na ofe na akwụkwọ nri a gbuturu agbutu, ma ọ bụ ghee ha na ọkụkọ na akwụkwọ nri. Uru: Nri ounce anọ na-enye pasent 15 nke ihe oriri calcium kwa ụbọchị. Ọ bụ ezie na nke ahụ abụghị ihe dị ka otu iko mmiri ara ehi, ọ ka bụ ọtụtụ ihe oriri na-adịghị mma nke ị na-agaghị ahụkarị n'ime efere noodles.
Pasta ọhụrụ nke afọ 2021 nke na-anaghị esi ísì ụtọ na nke na-anaghị esi ísì ụtọ na nke na-anaghị esi ísì ụtọ. Noodles soba konjac
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | konjac soba noodle-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/eriri dị elu |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 8Kcal |
| Shuga: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 0.4g |
| Sodium: | 0 mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma




