Osikapa nwere protein dị elu Osikapa Konjac dị obere, enweghị gluten | Ketoslim Mo
Banyere ihe
Osikapa nwere protein dị elu bụkwa ụdịosikapa konjacIsi ihe dị na ya bụ mgbọrọgwụ nkekonjac, nke bara ọgaranya naglucomannanOsikapa a nwere protein dị elu (osikapa nwere ọtụtụ portein) dị obere na carbohydrates, keto, nwere eriri dị elu, enweghị gluten, ma nwee ọtụtụ uru maka ahụ:
Kalori dị ala:Protein dị elu nke esi nri tupu esiOsikapa Konjacọ dị obere kalori, nke na-eme ka ọ bụrụ mkpebi dị mma maka ndị chọrọ ibelata oriri kalori ha. O nwere naanị obere kalori nke osikapa nkịtị, nke na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ magburu onwe ya maka mbelata ibu.
obere carbohydrate:Nri nwere nnukwu protein a na-esibuosikapa konjacọ dịkwa obere shuga nke ukwuu, nke na-eme ka ọ bụrụ ihe ezi uche dị na ya maka ndị na-eri obere carbohydrate ma ọ bụ nri ketogenic. Nke a bụ nhọrọ zuru oke maka ndị chọrọ ibelata oriri starch ha mgbe ha na-eri nri abalị dị ụtọ.
Enweghị Gluten:Osikapa Konjac nke e siri esi nke ukwuu enweghị gluten, nke bụ nhọrọ magburu onwe ya maka ndị na-enweghị nsogbu gluten ma ọ bụ ndị na-agbaso nri enweghị gluten.
Ozi gbasara nri
| Eziokwu gbasara nri | |
| Nri abụọ kwa akpa | |
| Nha nke ihe e ji akwadebe ihe | 1/2 ngwugwu (100g) |
| Ọnụọgụ Kwa nri: | 351 |
| Kalori | |
| % Uru Kwa Ụbọchị | |
| Abụba niile 1.1g | 2% |
| Abụba juru eju 0g | 0% |
| Abụba Trans 0g | |
| Kabọhaịdret niile 67g | Pasentị iri abụọ na abụọ |
| Protein 16.5g | Pasentị iri abụọ na asatọ |
| Eriri nri 0.6g | 2% |
| Shuga niile 0g | |
| Tinye 0g shuga agbakwunyere | 0% |
| Sodium 0g | 0% |
| Ọ bụghị isi iyi kalori dị mkpa sitere na abụba, abụba juru eju, abụba trans, cholesterol, shuga, vitamin A, vitamin D, calcium na iron. | |
| *Percent Uru Kwa Ụbọchị dabere na nri kalori 2,000. | |
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Nnukwu ProteinOsikapa Konjac |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Osikapa, ntụ ntụ protein osikapa,ntụ ntụ konjac, oke ọka amylose |
| Atụmatụ: | Enweghị Gluten/Abụba dị ala/Protein dị elu/Enweghị Sodium |
| Ọrụ: | Mbelata Ibu, Mbelata Shuga Ọbara, Ndị anaghị eri anụNdochi Nri |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Nha ịbụ: | 80-120 (enwere ike ịhazi ya) |
| Kabọhaịdret: | 16.5g |
| Ọdịnaya Abụba: | 1.1g |
| Ndụ nchekwa: | Ọnwa iri na abụọ |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Ngwa ahịa otu nkwụsị |
| 2. Ahụmịhe karịrị afọ iri | |
| 3. OEM ODM OBM dị | |
| 4. Ihe nlele efu | |
| 5. MOQ dị ala |
Foto zuru ezu
Ọnọdụ Ndị Dị Mkpa
Ụlọ ọrụ mmepụta ihe
Ụgwọ nke ụlọ ọrụ HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co.,Ltd
Ọkachamara na-emepụta konjac, ihe ị na-akwụ bụ ịdị mma e ji n'aka, ihe ị chere bụ ọrụ nlekọta.
Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
100% Enweghị GMO; A na-ewepụ ya na nnwale allergies; Oke amino acid ka mma, yana protein pea, na-enweta PDCAAS = 1; Uto na-anọpụ iche, uto dị nro, dị mfe imepụta.
Mee ka shuga dị n'ọbara sie ike; Ọ naghị amịkọrọ mmiri ma ọ bụ ghara ịgbaze n'ime mmiri; Ọ na-agbari ngwa ngwa; Nkwa dị ụtọ; Iri nri dị irè; Afọ ojuju ogologo oge; Ọ na-eguzogide okpomọkụ dị elu; Ọ na-eguzogide nrụgide dị elu; Kalori dị ala; Ọ na-adị irè; Ọ na-adị nro ma dị nro; Prebiotics kacha mma; Meziwanye nri; Ọdịmma dị mma, na-ejide mmiri dị elu.






