Nri dị njikere iri nri ozugbo Shirataki Noodles
Nri dị njikere iri nke Ketoslim Mo nke a na-akpọ Shirataki Noodles bụ nri dị mma ma na-atọ ụtọ maka nri abalị. E ji shirataki mee ya, noodles ndị a dị obere kalori, shuga dị ala ma nwee ọtụtụ eriri nri, nke na-eme ka ha bụrụ nhọrọ amamihe dị na ya iji gboo mkpa nri gị. Ma ị nọ n'ọrụ, n'okporo ụzọ, ma ọ bụ na ị nọ n'ọsọ ọsọ, Shirataki Noodles anyị na-anọchi anya nri ozugbo na-enye gị oriri ngwa ngwa na mfe!
Nhọrọ Kalori Dị Ala:Rie nri dị ụtọ nke ọma n'enweghị nkwa. Noodles Shirataki anyị dị obere kalori, ha bụkwa nhọrọ kacha mma maka ndị na-amaghị ibu.
ỌDỊDỊ SHUGARA NKE DỊ N'IME YA:Nri abalị anyị na-eri karịa noodles shirataki bụ ezigbo nhọrọ maka ndị na-eleba anya n'otú ha si eri shuga. Ha nwere obere shuga ma dịkwa mma karịa noodles ọdịnala.
ỌDỊNỊHỊ EBE AKA DỊ MMA:Jiri noodles Shirataki anyị nwere nnukwu eriri na-akwalite nhazi afọ dị mma. Fiber na-enyere aka ime ka afọ ju gị afọ ruo ogologo oge, na-eme ka ọ bụrụ ihe mgbakwunye magburu onwe ya na atụmatụ nri gị.
Nkasi obi n'ọsọ ọsọ:Ma ị nọ n'ebe ọrụ, n'ịkwọ ụgbọ mmiri ma ọ bụ n'ịgagharị, nri anyị a kwadebere maka oriri na-atọ ụtọ nke a na-akpọ shirataki noodles na-enye gị oriri ngwa ngwa ma dị mfe. Rie nri abalị dị ụtọ ma na-eju afọ na-enweghị nsogbu isi nri.
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Noodles Shirataki Ero Ngwa Ngwa/Noodles Shirataki Ngwa Ngwa Ngwa |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri, ntụ ntụ Konjac |
| Atụmatụ: | Kalori dị ala\Shuga dị ala\Eriri dị elu\Dị mma iri |
| Ọrụ: | Mbelata Ibu, Mbelata Shuga Ọbara, Nri Ndị A Na-eri Anụmanụ |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Nha ịbụ: | 230g |
| Kabọhaịdret: | 2.9g/3.0g |
| Ọdịnaya Abụba: | 0g |
| Ndụ nchekwa: | Ọnwa iri na isii |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Ngwugwu Ezinụlọ, Ngwugwu Ukwu, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Ngwa ahịa otu nkwụsị |
| 2. Ahụmịhe karịrị afọ iri | |
| 3. OEM ODM OBM dị | |
| 4. Ihe nlele efu | |
| 5. MOQ dị ala |
Ozi gbasara nri
| Eziokwu gbasara nri | |
| Nri abụọ kwa akpa | |
| Nha nke ihe e ji akwadebe ihe | 1/2 ngwugwu (100g) |
| Ọnụọgụ Kwa nri: | 23 |
| Kalori | |
| % Uru Kwa Ụbọchị | |
| Abụba niile 0g | 0% |
| Abụba juru eju 0g | 0% |
| Abụba Trans 0g | |
| Kabọhaịdret niile 2.9g | 1% |
| Protein 0.7g | 1% |
| Eriri nri 4.3g | Pasentị iri na asaa |
| Shuga niile 0g | |
| Tinye 0g shuga agbakwunyere | 0% |
| Sodium 477mg | Pasentị iri abụọ na anọ |
| Ọ bụghị isi iyi kalori dị mkpa sitere na abụba, abụba juru eju, abụba trans, cholesterol, shuga, vitamin A, vitamin D, calcium na iron. | |
| *Percent Uru Kwa Ụbọchị dabere na nri kalori 2,000. | |
| Eziokwu gbasara nri | |
| Nri abụọ kwa akpa | |
| Nha nke ihe e ji akwadebe ihe | 1/2 ngwugwu (100g) |
| Ọnụọgụ Kwa nri: | 24 |
| Kalori | |
| % Uru Kwa Ụbọchị | |
| Abụba niile 0g | 0% |
| Abụba juru eju 0g | 0% |
| Abụba Trans 0g | |
| Kabọhaịdret zuru oke 3.0g | 1% |
| Protein 0.7g | 1% |
| Eriri nri 4.3g | Pasentị iri na asaa |
| Shuga niile 0g | |
| Tinye 0g shuga agbakwunyere | 0% |
| Sodium 524mg | Pasentị iri abụọ na isii |
| Ọ bụghị isi iyi kalori dị mkpa sitere na abụba, abụba juru eju, abụba trans, cholesterol, shuga, vitamin A, vitamin D, calcium na iron. | |
| *Percent Uru Kwa Ụbọchị dabere na nri kalori 2,000. | |
Foto zuru ezu
Ụzọ esi nri
Ọnọdụ Ndị Dị Mkpa
Ụlọ ọrụ mmepụta ihe









