Nri Dị Njikere Iri | Nri Ndochi Osikapa, Osikapa Konjac Ngwa Ngwa | Ketoslim Mo
Banyere ihe
Usoro nke osikapa konjac ozugbo bụ otu ihe ahụ dị ka osikapa konjac, mana ọ bụ osikapa kpọrọ nkụ. Ị nwere ike mikpuo ya na mmiri ọkụ ruo nkeji ole na ole tupu i rie ya. Osikapa Konjac dị mfe ma dịkwa ngwa ngwa, ị nwekwara ike ịnụ ụtọ nri dị ụtọ n'ime nkeji ole na ole. Ọ dị mma maka ndị ọrụ ụlọ ọrụ na ndị ahịa na-eri nri naanị ha iji rie nri dị mfe ma dị ngwa; mana osikapa konjac bara uru nye ahụ mmadụ. Isi ihe dị na yaKetoslimMo'sNgwaahịa konjac bụ mgbọrọgwụ konjac, nke bara ụba na nri. Nwere glucomannan na eriri nri, enweghị shuga ma ọ dị obere kalori.
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Osikapa Konjac Halal Instant |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri, ntụ ntụ Konjac |
| Atụmatụ: | Nri Halal/Eriri dị elu/Nri ndị anaghị eri anụ/Uto ose |
| Ọrụ: | Mbelata Ibu, Mfe Ibu, Nri Ndị Eri Anụmanụ Na-anọchi Anya |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Nha ịbụ: | 230g |
| Kabọhaịdret: | 31g |
| Ọdịnaya Abụba: | 7.2g |
| Ndụ nchekwa: | Ọnwa iri na abụọ |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Ngwa ahịa otu nkwụsị |
| 2. Ahụmịhe karịrị afọ iri | |
| 3. OEM ODM OBM dị | |
| 4. Ihe nlele efu | |
| 5. MOQ dị ala |
| Eziokwu gbasara nri | |
| Nri abụọ kwa akpa | |
| Nha nke ihe e ji akwadebe ihe | 1/2 ngwugwu (100g) |
| Ọnụọgụ Kwa nri: | 212 |
| Kalori | |
| % Uru Kwa Ụbọchị | |
| Abụba niile 7.2g | Pasentị iri na abụọ |
| Kabọhaịdret niile 31g | 10% |
| Protein 3.8g | 6% |
| Eriri nri 4.3g | Pasentị iri na asaa |
| Shuga niile 0g | |
| Tinye 0g shuga agbakwunyere | 0% |
| Sodium 553mg | Pasentị iri abụọ na asatọ |
| Ọ bụghị isi iyi kalori dị mkpa sitere na abụba, abụba juru eju, abụba trans, cholesterol, shuga, vitamin A, vitamin D, calcium na iron. | |
| *Percent Uru Kwa Ụbọchị dabere na nri kalori 2,000. | |
Uru anyị bara
Nri Halal:Ketoslim MoOsikapa konjac bụ ihe oriri halal ma na-agbaso ụkpụrụ nri ndị Alakụba. Nke a pụtara na ndị Alakụba nwere ike iri nri a dị ụtọ nke a kwadebere n'enweghị nchegbu maka otú o si sie ike.
ỌDỊNỊCHA AFỊRỊ: Osikapa konjac ngwa ngwa bara ụba na eriri nri, nke bụ ihe mgbakwunye dị mkpa maka ịnọgide na-enwe ahụike. Oke eriri dị na ya na-akwalite ọrụ kwesịrị ekwesị nke sistemu nri, na-egbochi mkpọchi, ma na-enyere aka ijikwa shuga dị n'ọbara na ọkwa cholesterol. Site n'iri osikapa Konjac anyị, ị nwere ike ịbawanye oriri eriri nri gị ngwa ngwa iji melite ahụike gị dum.
Onye anaghị eri anụ: Osikapa konjac anyị bụ nri ndị anaghị eri anụ na-enweghị ihe mgbakwunye ọ bụla. Nke a bụ nhọrọ zuru oke maka ndị hụrụ nri ndị anaghị eri anụ n'anya. Ma ị bụ onye hụrụ nri ndị anaghị eri anụ n'anya ma ọ bụ onye na-achọ nri ndị anaghị eri anụ n'anya, Oge Osikapa Konjac anyị na-enye gị nri abalị na-edozi ahụ nke ndị anaghị eri anụ.
NTỤRỤ ỌṄỤ: Osikapa konjac anyị nke dị ngwa ngwa nwere uto dị ụtọ ma na-esi ísì ụtọ, na-eweta ahụmịhe ụtọ na-adọrọ mmasị nye ndị hụrụ nri dị ose n'anya. Ose nwere ike ime ka nri tọọ ụtọ ma na-akpali agụụ ma na-eme ka mmasị nri dịkwuo elu. Ọ bụrụ na nri dị ose n'anya gị, osikapa konjac anyị ga-enye gị nri dị ọkụ nke ọma.
Foto zuru ezu
Ụzọ esi nri
Ọnọdụ Ndị Dị Mkpa
Ụlọ ọrụ mmepụta ihe






