N'ogbe efu Carb 0 Abụba Konjak Konnyaku nri nri jelii
Zụta jelii kacha mma na-enweghị kalori na ọnụ ahịa kacha ala?
I bịarutela ebe kwesịrị ekwesị! Global Search bụ ikpo okwu dị irè n'ịntanetị maka ụdị na ndị na-ere ahịa iji kwalite ngwaahịa ha na maka ndị ahịa ịzụta ngwa ahịa ha. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche n'ọtụtụ narị ụdị, ọ bụ ebe ị ga-aga maka ihe ọ bụla ịchọrọ.
Anyị na-arụkọ ọrụ na ọtụtụ puku ụdị ndị isi na ndị na-ere ahịa a tụkwasịrị obi iji wetara gị ọtụtụ ngwaahịa.Ketoslim Mo, ị ga-ahụ ụlọ ahịa ndị a ma ama na ọtụtụ ndị ọzọ na-ere ahịa nọọrọ onwe ha na-ereNgwaahịa 100% ezigbo,na-enye ngwaahịa na ọrụ nke na-emezu ihe onye ahịa ọ bụla chọrọ. Mgbe ị na-azụta jelii na-enweghị kalori, ị gaghị enwe nhọrọ dị iche iche. Nwee ezigbo ego echekwara, mbelata ọnụahịa na uru dị mma mgbe ị zụtara jelii kalori 0 na ya.ketoslim Momaka ọnụahịa na ịdị mma.
A ga-ebuga jelii kalori gị ozugbo n'ọnụ ụzọ gị, ebe ọ bụla ị nọ, a ga-enye gị nkwa na ọ gaghị akpata nsogbu. Iji hụ na ngwaahịa gị dị mma ma nwee afọ ojuju ndị ahịa bụ ihe kacha anyị mkpa. Lelee ụdị jelii kalori 0 dị iche iche ma tinye iwu gị ugbu a!
Ọ bụrụ na ịchọrọ ihe dị ọnụ ala ma ọ bụ dị ọnụ ala jelii kalori 0y, ị nwere ike nweta ya ebe a! A pụrụ iji Konnyaku mee ihe dị iche iche: piich na vine. Dọwaa n'ahịrị ntụpọ dị n'elu obere akpa ahụ, enwere ike iri extrusion ozugbo, echegbula onwe gị maka iri jelii iji mee ka ihere mee gị, isi ihe dị mkpa bụ kalori 0 nke nwere eriri dị elu, ndị na-ebelata ibu anaghị atụfu ya!
N'ogbe efu Carb 0 Abụba Konjak Konnyaku nri nri jelii
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Konjac Jelii |
| Ibu arọ maka noodles: | 300g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/nnukwu eriri |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri 3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 0Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 4.5g |
| Shuga | 0g |
| Sodium: | 0mg |
Ị nwekwara ike ịmasị:
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma





