shirataki lasagna noodles 270 g konajc soybean oyi noodle | Ketoslim Mo
Lasagna soybean nke Shiratakienwere ike ijere ya ozi n'ọtụtụ ụzọ: Nke mbụ, dịka oyipasta dị gịrịgịrị, saa lasagna ugboro abụọ, sie ya n'ime ite maka nkeji ise, wepụ noodles ahụ, hapụ ya ka ọ jụọ oyi, wee jee ozi na ofe. Nke abụọ, ị nwekwara ike isi ofe, tinye anụ na akwụkwọ nri ndị na-adịghị arọ nke ọma, otu ngwugwu nkenoodles konjacibu ya buru ibu - 270g, nke buru ibu.
Noodle konjac dị elu. Lasagne encase nkeonwe, akpa nke 270 g nke konajc soybean oyi.
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Agwa KonjacNoodles Konjac Oyi-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri, ntụ ọka soybean |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/nnukwu eriri |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 11Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 1g |
| Sodium: | 0mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
Usoro iri nri noodles oyi nke soybean
| Nzọụkwụ nke 1 | Usoro nke 1: Ịsa mmiri n'ime mmiri, dịka uto nke ihe na-esi ísì ụtọ kachasị amasị gị si dị, a pụrụ iri akwụkwọ nri, anụ na ihe ndị ọzọ. Ọ dị mfe ma dịkwa mma. Ụzọ nke Abụọ: Mgbe ị meghere akpa ahụ, sachaa noodles ahụ ruo nkeji atọ, sie mmiri ahụ n'ime ite ahụ, tinye noodles ahụ n'ime ite ahụ, sie ya ruo nkeji ise, mee ka ọ sie, tinye nnu na ihe na-esi ísì ụtọ na nri ndị ọzọ ka ha buru ma rie. Usoro nke 3: pịa hotpot Hines na-ahọrọ ụzọ isi rie ite ọkụ. Jiri aka gị saa akpụkpọ anụ ahụ oyi, tinye ya n'elu efere ahụ, chere ka ite ọkụ ahụ sie, sie ya maka nkeji abụọ, wee rie ya. |




