Factory direct keto Konjac udon noodles | Ketoslim Mo
Ebe ịzụta konjac noodles
Ketoslim MoDịka onye na-enye ọrụ nri otu ebe, anyị na-enye ngwaahịa kacha mma na ọnụ ahịa kacha mma maka ụlọ nri gị, ụlọ mmanya, nnukwu ụlọ ahịa, kichin, mgbatị ahụ, ụlọ ahịa nri dị mfe na ihe ndị ọzọ.
Ebumnuche anyị abụghị naanị inye ndị ahịa anyị ihe oriri na ọṅụṅụngwaahịa kacha mma n'ogbena ọnụ ahịa kacha ala, kamakwa iji nye ọrụ ndị ahịa dị mma n'otu n'otu na mbupu ngwa ngwa. Ebe anyị nọ n'ụlọ ọrụ konjac ihe karịrị afọ iri, anyị nwere ndị ọzọnoodles konjac udonEbe anyị nọ n'ọrụ konjac ihe karịrị afọ iri, anyị na ndị na-ere nri, ndị na-ere nri na ndị ọkachamara n'ihe gbasara nri n'ofe mba ahụ nwere ezigbo njikọ. Anyị na-atụ anya ịghọ ebe a ga-azụta nri n'ogbe niile ị chọrọ.
konjac pasta gluten free wet konjac spaghetti noodles Konjac udon noodles enweghị shuga.
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | konjac udon noodle-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac,Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga,obere carb/ |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 4Kcal |
| Shuga: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 3.2g |
| Sodium: | 7 mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
Ihe ọmụma ole na ole gbasara konjac
| Nzọụkwụ nke 1 | Kemgbengwaahịa konjacnwere ike ịgbanwe ma mebie na-enweghị nchekwa mmiri, iji mmiri lye chekwaa nri dị n'ime akpa ahụ (na-etinyeghị ihe nchekwa) na-echekwa ọdịdị nke nri konjac, yana uto ka mma. |
| Nzọụkwụ nke 2 | Nri Konjac bara ụba na eriri nri, mana enweghị ike inye ike na protein zuru oke, yabụ rie yanri konjacn'otu oge ahụ, cheta ka ị jikọta ụfọdụ mkpụrụ osisi, akwụkwọ nri na anụ nri, yabụ ọ ga-aka mma maka ahụike. |




