nri mgbọrọgwụ konjac konjac vegan nri | Ketoslim Mo
Gbasara ihe a
Nri mgbọrọgwụ Konjac: Nri mgbọrọgwụ Konjac gụnyerenoodles konjac, noodles shirataki, oporo konjac,nri konjac, wdg. A na-akpọ nke a afọ nwa atụrụ konjac. Emere ya site na mgbọrọgwụ osisi konjac, nke a na-akpọkwa yakonnyaku, Aha Latin maka osisi konjac
bụAmorphophallusNdị mmadụ na-akpọkwa ya konjaku, elephant jim, devil's ire, agwọ palm, na voodoo lily. Mkpụrụ osisi ahụ - akụkụ nke osisi ahụ na-eto n'okpuru ala - nwereeriri na-agbaze agbazea na-akpọ glucomannan.
Nri mgbọrọgwụ konjac a dị ka afọ nwere ajị, mananri ndị anaghị eri anụ, ojiji nri n'ọtụtụ ụzọ dị iche iche dịka hot pot, nri nta, nri ndị ọzọ.. nri nwere obere kalori, nnọchi zuru oke maka ndị na-eri nri, dịkwa mma maka ndị ọrịa shuga.
OTU ESI ERI/JIRI:
1. Ịkwadebe ite ọkụ, esi ya ọkụ.
2. Mepee ngwugwu ahụ. Sachaa nri ndị anaghị eri anụ maka nkeji 1 ruo 2.
3. Tinye ha n'ime ite ọkụ, wee sachaa ha n'ime ite ahụ, ruo sekọnd ole na ole ma ọ bụ naanị sie ha dịka mmasị gị si dị.
3. Naanị ihe ị ga-echegbu onwe gị bụ otú ị ga-esi na-eme mkpọtụ mgbe ị na-eri nri a na-atọ ụtọ dịka nri spaghetti.
Ngwaahịa Mkpado
| Aha ngwaahịa: | Afọ nwa atụrụ Konjac na-ekpo ọkụ |
| Ibu arọ maka noodles: | 500g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri, Ntụ ọka Konjac |
| Ndụ nchekwa: | Ọnwa iri na abụọ |
| Atụmatụ: | Enweghị gluten/ Protein dị ala/nnukwu eriri |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Nnyefe otu nkwụsị China 2. Ahụmịhe karịrị afọ 10 3. OEM & ODM & OBM dị 4. Nnwale efu 5. MOQ dị ala |
Ozi nri
| Ike: | 97kJ |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 4.6g |
| Sodium: | 0mg |
Ndị mmadụ na-enwekwa nchegbu:
Kedu nri nwere mgbọrọgwụ konjac?
Nri nwere ọtụtụ eriri nri, dịka nri konjac anyị, osikapa konjac na nri nta, wdg.
Ọ dị mma iri konjac?
Mgbọrọgwụ konjac a na-adịghị ahụkebe bụ ihe na-egbu egbu, ndị mmadụ nkịtị nwere ike iri ya ma ọ bụrụ na ha enweghị mmeghachi omume nfụkasị ahụ.
Gịnị mere e ji machibido konjac iwu n'Australia?
N'ihi na o nwere ike ịbụ ihe egwu nke ịpịa afọ ma gbochie afọ. Ọstrelia machibidoro ya dịka ihe mgbakwunye na 1986.
Ihe ndị ọzọ ị ga-enyocha
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.
Noodles konjac ọ dị njọ nye gị?
Mba, e ji eriri nri nke na-agbaze mmiri mee ya, nke na-enyere aka ibelata ibu.
Gịnị mere e ji machibido mgbọrọgwụ konjac n'Australia?
Ọ bụ ezie na e bu n'obi iri ngwaahịa a site n'ịpịpịa akpa ahụ nwayọ, onye ahịa nwere ike ịmịpụta ngwaahịa ahụ n'ike zuru oke iji tinye ya n'ime trachea n'amaghị ama. N'ihi ihe ize ndụ a, European Union na Australia machibidoro jelii mkpụrụ osisi Konjac.
Noodles konjac ọ nwere ike ime ka ị daa ọrịa?
Mba, e ji mgbọrọgwụ konjac mee ya, nke bụ ụdị osisi sitere n'okike, konjac noodle a pịrị apị agaghị emerụ gị ahụ.
Noodles konjac ọ bụ Keto?
Noodles Konjac na-enyere aka keto. Ha dị mmiri pasent 97 na eriri pasent 3. Eriri bụ carbohydrate, mana ọ nweghị mmetụta ọ bụla na insulin.




