Nri niile, noodles na-enweghị kalori, nri zuru oke, noodles Konjac kelp n'ogbe | Ketoslim Mo
gram 100 ọ bụla nke ọkanoodles na-enweghị kaloridumnriỌnụego kalori ya bụ ihe dị ka otu poteto e ji chiiz na unere 0.2, obere kalori ya bụ nke nwanyị nkịtị ji agba ọsọ otu awa, awa 1.5 igwu mmiri, yoga awa 3,pasta obere carb, detụ Q ụtọ nke ọma, ghee ya, sie ya, ofe ya, gwakọta ya
Noodles mmiri dị ọcha nke konjac dị obere carbohydrate n'ogbe, noodles Konjac kelp
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | nri konjac kelp-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/nnukwu eriri |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,noodles konjac efu |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 4Kcal |
| Shuga: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 3.1g |
| Sodium: | 0mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
Kedu noodles na-enweghị kalori?
| Nri Noodles Miracle | Noodles Shiratakie ji glucomannan, eriri e si na mgbọrọgwụ konjac wepụta mee ya. Ebe ọ bụ na eriri ahụ na-agafe n'ime eriri afọ gị n'agbarighị nri ma na-eme ka afọ ju gị, Wholefoods shirataki noodles enweghị kalori na carbohydrate. |
| Nri Nile | Kedu nke ka mma karịa, osikapa nkịtị ma ọ bụnoodles konjacnri dum?... Iji tụnyere ya, gram 100 nke osikapa ọcha nwere kalori 175. gram iri ise nke noodles (akọrọ, raw) nwekwara otu ọnụọgụ kalori ahụ. Yabụ otu ọnụọgụ nke noodles (dịka ọmụmaatụ, 100g) ga-enye kalori karịa |
| Kalori Noodles Kelp | Kalori 6 |
I nwekwara ike ịmasị gị
Konjac: Ozi zuru ezu
Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch) sitere n'ezinụlọ Araceae, ọ na-esikwa na ndịda ọwụwa anyanwụ Eshia. A na-akụ ya na ndịda na ndịda ọwụwa anyanwụ China na Vietnam. A na-emepụta okooko ya na spathe gbara ọchịchịrị, nwere nnukwu tuber nke nwere ike itolite ruo sentimita iri atọ n'obosara.
A na-akpọ tuber a kpọrọ nkụ ma gbazee ntụ ntụ konjac, nke a na-esi na ya enweta konjac glucomannan1.
Akụkọ ihe mere eme
A na-eji Konjac eme ihe na Chaịna, Japan na Ọwụwa Anyanwụ Eshia dị ka nri.
uru
Glucomannan bụ eriri na-agbaze agbaze nke na-eme ka obi ju gị afọ ma na-enyere gị aka ifelata.




