Noodles Konjac Miracle Na-ere Ọkụ Na-ere Nri Konjac Spinach Noodles | Ketoslim Mo
Nri Ntụpọ Spinach Miracle Noodle Kachasị Mma
Ọrụ anyị
Ọrụ anyị bụ inye obodo nri dị ụtọ na nke eke ka ndị mmadụ wee nwee ike ịnụ ụtọ ya n'udo. Rie nri nke ọma ma bie ndụ nke ọma.
Gịnị bụ konjac?
Ọ bụ osisi sitere n'okike nke na-eto n'ugwu ndị dị n'Ebe Ọwụwa Anyanwụ Eshia. A maara osisi a nke ọma na Chaịna na Japan maka uru ya maka ahụike.
Anyị na-eji eriri e si na mgbọrọgwụ osisi mịpụta ma gwakọta ya na mmiri iji mee ka ọ dị ụtọ ma baa uru.akwụkwọ nri konjac spinach,ma nwee ike ime ụdị noodles ndị ọzọ, dịka noodles konjac na ndị ọzọ.
Gịnị mere Bueno Lean ji dị iche?
Noodles akwụkwọ nri ShiratakiMa e jiri ya tụnyere ngwaahịa ndị ọzọ dị n'ahịa, a na-etinye obere ntụ ntụ spinach noodles anyị iji mee ka ha dị mma ma nwee ụtọ.
Tinyere nke ahụ, noodles ndị a enweghị isi azụ nke noodles Shirataki ndị ọzọ!
Noodles Ngwa Ngwa Na-ere Ọkụ Akpa nke 270 g Konjac Noodle Green Health Konjac Spinach Noodle
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Noodles Konjac Spinach-Ketoslim Mo |
| Ụdị nri: | Spaghetti,Fettuccine,Tagliatelle |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/enweghị abụba/enweghị shuga,obere carb/ eriri dị elu |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 6 kalori |
| Protein: | 0 g |
| Abụba: | 0 g |
| Abụba Trans: | 0 g |
| Kabọhaịd zuru oke: | 0g |
| Sodium: | 0 mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
Ị nwere ike iri noodles shirataki kwa ụbọchị?
| Nzọụkwụ nke 1 | A na-eji eriri eme nri noodles kpamkpam....Ọ bụrụ na ahụ gị nwere ike ịnagide ha (ọtụtụ mmadụ enweghịkwa ike), iri ha mgbe ụfọdụ nwere ike ịba uru, mana iri ha ọbụlagodi otu ugboro n'ụbọchị nwere ike inwe mmetụta ọjọọ na sistemu nri gị, yabụ a na-atụ aro ka ị jikọta ihe ndị na-edozi ahụ. |
| Nzọụkwụ nke 2 | A pụrụ isi nri Shirataki, sie ya ma ọ bụ nye ya nri oyi. Ọ gaghị adị nro ka oge na-aga, yabụ ọ dabara maka nri ị ga-esi tupu oge eruo ma jee ozi dịka igbe nri ehihie. |
I nwekwara ike ịmasị gị
Noodles Miracle ọ na-eme ka ị buru ibu?
Noodles Miracle bụ nri dị ebube nke na-eju afọ ma dịkwa obere kalori. Noodles ndị a bara ụba na glucomannan, eriri nwere uru ahụike. N'ezie, ọtụtụ nnyocha egosila na glucomannan nwere ike inyere gị aka ifelata, kamakwa ọ na-ehicha afọ gị ma belata afọ ntachi.
Gịnị mere noodles shirataki ji eme ka ị na-ata nsị?
Dịka ọ dị na isi iyi ndị ọzọ nke eriri na-agbaze agbaze, noodles shirataki nwere ike inyere aka na mgbaze ma kwalite mmegharị afọ mgbe niile. Nke a nwere ike inyere ndị nwere afọ ntachi aka ma ọ bụ ndị chọrọ ịbawanye oriri eriri ha iji melite mgbaze. Noodles Shirataki anaghị agbaze kpamkpam. Ka ha na-agagharị, ha na-akpali akwara dị n'ime eriri afọ. Ha na-ehicha usoro mgbaze ma na-akwalite ịdị nro nke oche ka ha na-agafe.
Noodles Miracle ọ nwere uru nri ọ bụla?
Nri. Nke a bụ maka na ọ bụ naanị eriri na mmiri, ọ nweghịkwa vitamin ma ọ bụ mineral ọ bụla. Eriri nri na-enyere aka ịnọgide na-arụ ọrụ eriri afọ nke mmadụ ma a makwaara ya dị ka nri nke asaa n'ime ahụ mmadụ.



