Osikapa Shirataki nwere eriri oat | KETO Konjac Rice Onye Mmepụta | Ketoslim Mo
Osikapa Konjac OatsIhe ndị bụ isi e ji mee ya bụ konjac (ọ bara ụba naglucomannan) na eriri oat, nke bara ụba na eriri nri. Enweghị abụba, enweghị carbohydrates, enweghị shuga, naanị 9Kcal kwa ngwugwu.Osikapa Konjaca makwaara dị kaShirataki osikapaỌ bụrụ na ị na-echegbu onwe gị maka nri ndị nwere obere kalori, obere carbohydrate ma ọ bụ enweghị gluten, ọ pụtaghị na ị gaghị enwe ike iri nri osikapa dị ụtọ. Osikapa Konjac oatmeal, nke na-enweghị ụtọ pụrụ iche, pụtara na ị nwere ike iji ya mee ihe na-enweghị atụ, ọ gaghị emetụta ngwakọta nke ihe ndị e ji mee ya.
Ketoslim Mona-elekwasị anya n'ịbụ onye na-ere ahịa n'ogbenri konjac. Ị nwere ike ịzụta ngwaahịa n'ụlọ ọrụ anyị wee kesaa ha. Ike ahịa nke nri konjac dị ukwuu. Anyị ga-enyekwa ahụmịhe ahịa bara ụba ka i wee sonye na mgbanwe nke nri konjac.
Ozi nri
| Ike: | 37kJ |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Ngwaahịa Mkpado
| Aha ngwaahịa: | Osikapa pearl Konjac Osikapa Konjac |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri,Ntụ ọka Konjac |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | enweghị gluten/Enweghị abụba/nnukwu eriri |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ China2. Ahụmịhe karịrị afọ 10 3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ndị mmadụ na-ajụkwa ajụjụ
Maka ọtụtụ mmadụ, ọ dị mma, ọ dị mkpa ka ha leba anya na ntuziaka ndị a nke ọma.
Dịka ịbelata ibu, ibelata ọbara mgbali elu, na ịbawanye oriri eriri dị mkpa n'ahụ.
Osikapa Miracle bụ osikapa shirataki nke e ji ntụ ọka nke osisi Konnyaku Imo (konjac) mee.
Ọ dịghị atọ ụtọ ma na-ata.
Ihe ndị ọzọ ị ga-enyocha
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ. Uru anyị: • Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ 10+; • Mpaghara ịkụ ihe ruru 6000+; • Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000; • Ndị ọrụ karịrị 100; • Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị 40.
Gịnị mere e ji machibido mgbọrọgwụ konjac n'Australia?
Ọ bụ ezie na e bu n'obi iri ngwaahịa a site n'ịpịpịa akpa ahụ nwayọ, onye ahịa nwere ike ịmịpụta ngwaahịa ahụ n'ike zuru oke iji tinye ya n'ime trachea n'amaghị ama. N'ihi ihe ize ndụ a, European Union na Australia machibidoro jelii mkpụrụ osisi Konjac.
Kabọhaịdret ole ka osikapa oat konjac nwere?
O nwere gram 3 nke mkpokọta carbohydrate, kalori 10, na gram 0 nke net carbohydrate.
Kedu ka ụtọ konjac oatmeal si dị?
Ọ bụrụ na ị kwadebe ya nke ọma ma sie ya nke ọma, oatmeal adịghị atọ ụtọ. Osikapa ahụ nwere udidi mmiri dị ka jelii. Dịka akọwara, isi azụ̀ na-esi na mmiri dị na ngwugwu ahụ, yabụ ị kwesịrị ịsa osikapa ahụ dịka ntuziaka si dị, wee ghee osikapa ahụ n'ime ite kpọrọ nkụ na-enweghị mmanụ iji wepụ mmiri ahụ kpamkpam tupu ị tinye ihe na-esi ísì ụtọ.





