nri konjac Ketoslim Mo sauerkraut ekpomeekpo nri ndị anaghị eri anụ 22g
Banyere ihe a:
Konjacnri nta: A na-akpọkwa nri nta konjac anyị LaTiao na Chaịna, ọdịdị ya na nri nta WeiLong yiri nke ahụ, a na-ejikwa mgbọrọgwụ konjac mee nri nta konjac anyị. Nri dị mma nke sitere n'okike, juputara na ya.eriri nri, udidi nke nri ahụ yiri konjac ndị ahụ na-ata atajeliiha tinyere tii afụ, mana nke a dị ntakịrị "ka mma".
Ihe ọzọ ị ga-ahọrọ: E nwere ụtọ anọ ị ga-ahọrọ, sauerkraut ose na ose a mịrị amị, mepee ngwugwu ahụ, ị ga-esikwa ísì ụtọ ya, ụtọ dị iche iche na-enye gị mmetụta dị iche iche, ọ bụrụ na ị nwere ike ịnụ ụtọ ose ahụ, nwalee nke ose ahụ, ọ bụrụ na ị hụrụ ụtọ ya n'anya, nwalee ya.sauerkrautụtọ.
Ọ dị mfe ibuga ya: Ngwugwu ọ bụla nwere 22g (20g maka ụtọ ose), ị nwere ike ịnụ ụtọ nri konjac n'ụlọ, ọ bụrụkwa na ịchọrọ ịkọrọ ndị enyi gị ma ọ bụ wepụta ya, tinye ya n'akpa gị, nwee ụtọ ụtọ ahụ n'oge ọ bụla na ebe ọ bụla!
OTU ESI ERI/JIRI:
1. Mepee ngwugwu ahụ.
2. Dị njikere iri nri.
Ngwaahịa Mkpado
| Aha ngwaahịa: | Konjac nri nri sauerkraut ụtọ |
| Ibu arọ maka noodles: | 22g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri, ntụ ntụ Konjac, ose a mịrị amị (ose millet), mmanụ rapeseed, starch, nnu a na-eri, ose, shuga ọcha, ihe na-esi ísì ụtọ, ihe ndị e si na yist wepụta, ihe mgbakwunye nri (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), ihe e ji eri nri |
| Ndụ nchekwa: | Ọnwa itoolu |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Nnyefe otu nkwụsị China 2. Ahụmịhe karịrị afọ 10 3. OEM & ODM & OBM dị 4. Nnwale efu 5. MOQ dị ala |
Ozi nri
| Ike: | 295kJ |
| Protein: | 1.1g |
| Abụba: | 3.2g |
| Kabọhaịdret: | 4.5g |
| Eriri nri | 7.2g |
| Sodium: | 1380mg |
Ajụjụ na Azịza
Kedu ihe bụ nri konjac?
Ná mbụ, mmadụ nwere ike iche na e ji squid ma ọ bụ octopus mee nri ahụ. Mana n'eziokwu, a na-eji ntụ konjac mee nri ahụ. A na-etinye ha n'ime akpa maka oriri dị mfe, yabụ ị nwere ike ibuga ya ebe ọ bụla ịchọrọ. Akpa ọ bụla dị naanị ihe dị ka 26kcal, nke dị mma maka nri ahụ.
Gịnị bụ nri Weilong?
Weilong Foods bụ ụlọ ọrụ nri nta nke na-emepụta ma na-emepụta noodles na-esi ísì ụtọ, nri mmiri kpọrọ nkụ, na usoro nri nta ndị ọzọ.
Kedu ihe Weilong dị ụtọ?
Ozi izugbe nke Weilong Delicious Global Holdings.
Ihe ndị ọzọ ị ga-enyocha
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.

Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya





