Pasta Konjac dị gịrịgịrị, ihe oriri sitere n'okike nke Ketoslim, Vermicelli
Nri nudulu ozugbo, ụtọ tomato, otu n'ime usoro anyị kacha ere ahịa. A na-akpọkarị ya shiratakinoodles, noodles konjac bụ noodles e ji corm nke konjac yam mee. Ọ bụ noodles dị mfe, nke fọrọ nke nta ka ọ bụrụ ihe na-apụta ìhè nke na-enweta ụtọ nke ihe ọ bụla ejikọtara ya. A makwaara ya dị ka noodles Miracle, noodles Shirataki, n'adịghị ka usoro ndị ọzọ, noodles instant nwere ike karịa, ka nwere eriri dị elu, carbohydrates dị ukwuu (ọ dịghị ihe karịrị noodles nkịtị), nke aVermicelli(spaghetti) bụ nhọrọ kacha mma maka ịdị mma, ị nwere ike ịnụ ụtọ nri gị dị ụtọ ozugbo enwetara gị ya.
| Aha ngwaahịa: | tomato noodle ozugbo |
| Ibu arọ maka noodles: | 180g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ndụ nchekwa: | Ọnwa itoolu |
| Atụmatụ: | enweghị gluten/ọtụtụ eriri |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. China nke na-enye otu nkwụsị 2. Ahụmịhe karịrị afọ 10 3. OEM & ODM & OBM dị 4. Nlereanya efu 5. MOQ dị ala |
Ozi nri
| Ike: | 254KJ |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 1.7g |
| Kabọhaịdret: | 8.2g |
| Sodium: | 980 mg |
| Eriri: | 6.4g |
Ihe ndị ọzọ ị ga-enyocha
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.

Noodles konjac ọ dị njọ nye gị?
Mba, e ji eriri nri nke na-agbaze mmiri mee ya, nke na-enyere aka ibelata ibu.
Gịnị mere e ji machibido mgbọrọgwụ konjac n'Australia?
Ọ bụ ezie na e bu n'obi iri ngwaahịa a site n'ịpịpịa akpa ahụ nwayọ, onye ahịa nwere ike ịmịpụta ngwaahịa ahụ n'ike zuru oke iji tinye ya n'ime trachea n'amaghị ama. N'ihi ihe ize ndụ a, European Union na Australia machibidoro jelii mkpụrụ osisi Konjac.
Noodles konjac ọ nwere ike ime ka ị daa ọrịa?
Mba, e ji mgbọrọgwụ konjac mee ya, nke bụ ụdị osisi sitere n'okike, konjac noodle a pịrị apị agaghị emerụ gị ahụ.
Noodles konjac ọ bụ Keto?
Noodles Konjac na-enyere aka keto. Ha dị mmiri pasent 97 na eriri pasent 3. Eriri bụ carbohydrate, mana ọ nweghị mmetụta ọ bụla na insulin.







