Akọrọ konjac osikapa Shirataki osikapa | Ketoslim Mo
Nkọwa Ngwaahịa
Ọdịdị ya dị ka osikapa nkịtị, mana ọ bara uru karịa maka ahụike.shirataki osikapaNri ahụ dị obere kalori na carbohydrates, yabụ ọ dị mmannọchi nriọ bụrụ na ị na-agbalị ifelata ma ọ bụ ijikwa shuga.Ịgwakọta ya na osikapa gị kwa ụbọchị bara uru.Osikapa konjac akọrọe si na mgbọrọgwụ nkeosisi konjacma nwee ihe ndị dị ọcha ma dị mfe ịchọta, nke na-eme ka ọ bụrụ ihe ọzọ zuru oke maka osikapa nkịtị.
Ozi nri
| Uru nkịtị: | Kwa 200g(osikapa kpọrọ nkụ esi nri) |
| Ike: | 28.4kcal/119kJ |
| Abụba niile: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 6g |
| Eriri | 0.6g |
| Protein | 0.6g |
| Sodium: | 0mg |
| Aha ngwaahịa: | Shirataki kpọrọ nkụOsikapa Konjac |
| Nkọwapụta: | 200g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri,Ntụ ọka Konjac |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 5Kcal |
| Atụmatụ: | Enweghị gluten/ Protein dị ala/Abụba dị ala |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Ngwa ahịa otu nkwụsị (site na imewe ruo mmepụta) 2. Ahụmịhe karịrị afọ iri 3. Ọrụ ODM OBM OEM 4. Ihe nlele efu 5. Ọnụọgụ iwu kacha nta dị ala |
Eziokwu gbasara osikapa Shirataki Konjac
Shirataki osikapa(maọbụosikapa konjac kpọrọ nkụ) e ji mee yaosisi konjacma nwee 97% mmiri na 3% eriri.
Osikapa kpọrọ nkụ na-aghọ nke na-agbanwe agbanwe ma nwee ọdịdị dị ka jelii mgbe ọ mịchara mmiri ma mikpuo ya.
Osikapa Konjac kpọrọ nkụ bụ ezigbo nri maka ibelata ibu na ịchịkwa shuga, n'ihi na gram 100 ọ bụla nke osikapa kpọrọ nkụ konjac nwere naanị kalori 73KJ na gram 4.3 nke carbohydrates, abụba na shuga dịkwa 0.
Osikapa shirataki ga-agbanwe mgbe ọ kpọnwụrụ akpọnwụ, yabụ etinyela ngwaahịa e ji osikapa shirataki mee n'ime friji! Debe ya n'ebe dị ọkụ!
Ntuziaka nri
(Osikapa na mmiri bụ 1: 1.2)





