Osikapa esi nri nke e siri esi nke nwere eriri dị elu Konjac Osikapa | 0 shuga, obere kalori | Ketoslim Mo
Banyere ihe
Ketoslim MoEriri dị elu nke e siri esiOsikapa Konjacbụ nri nwere eriri dị elu, nke nwere obere abụba. E ji konjac nkịtị mee ya, ọ na-enyekwa aka na eriri nri, nke na-akwalite ahụike afọ na njikwa shuga dị n'ọbara. Ọ dị mma maka ndị na-echegbu onwe ha maka iri nri.
Banyere ihe
1. Abụba dị ala:Eriri dị elu nke esi nri tupu esi yaosikapa konjacbụ nri nwere obere abụba. Ọ dị obere abụba ma e jiri ya tụnyere osikapa nkịtị ma ọ bụ nri ndị ọzọ dị mkpa, nke na-enyere aka ijikwa oriri kalori. Ọ bụ nhọrọ kacha mma maka ndị nwere nchegbu maka oke ibu na oke abụba.
2. Eriri nri dị elu:Eriri dị elu nke esi nri tupu esi yaosikapa konjacbara ụba na eriri nri. Eriri nri dị mkpa maka ahụike eriri afọ, na-akwalite mmegharị afọ, na-egbochi afọ ntachi ma na-enyere aka ịchịkwa agụụ. Ịhọrọ eriri dị eluosikapa konjacDịka nri dị mkpa, ọ nwere ike ime ka nri gị dịkwuo mma ma mee ka afọ gị rụọ ọrụ nke ọma.
3. Enweghị Gluten:Eriri dị elu nke esi nri tupu oge eruoOsikapa Konjacbụ nri na-enweghị gluten maka ndị nwere mmetụta gluten ma ọ bụ nsogbu gluten. Gluten bụ protein a na-ahụ n'ọtụtụ ọka, mana ọ nwere ike ibute mmeghachi omume na-adịghị mma ma ọ bụ na-adịghị mma n'ahụ ụfọdụ ndị. Site n'ịhọrọ enweghị glutenosikapa konjac, ị nwere ike iri nri dị ụtọ ma zere nsogbu ndị metụtara gluten.
Ozi gbasara nri
| Eziokwu gbasara nri | |
| Nri abụọ kwa akpa | |
| Nha nke ihe e ji akwadebe ihe | 1/2 ngwugwu (100g) |
| Ọnụọgụ Kwa nri: | 334 |
| Kalori | |
| % Uru Kwa Ụbọchị | |
| Abụba niile 0.6g | 1% |
| Abụba juru eju 0g | 0% |
| Abụba Trans 0g | |
| Kabọhaịdret niile 72g | Pasentị iri abụọ na anọ |
| Protein 5.1g | 9% |
| Eriri nri 8.1g | Pasentị iri atọ na abụọ |
| Shuga niile 0g | |
| Tinye 0g shuga agbakwunyere | 0% |
| Sodium 0g | 0% |
| Ọ bụghị isi iyi kalori dị mkpa sitere na abụba, abụba juru eju, abụba trans, cholesterol, shuga, vitamin A, vitamin D, calcium na iron. | |
| *Percent Uru Kwa Ụbọchị dabere na nri kalori 2,000. | |
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Osikapa Konjac nke e siri esi nke nwere eriri siri ike |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Osikapa,ntụ ntụ konjac, ọka amylose dị elu (na-eguzogide ọgwụ) starch |
| Atụmatụ: | Enweghị Gluten/Abụba dị ala/Eriri dị elu/Enweghị Sodium |
| Ọrụ: | Mbelata Ibu, Mbelata Shuga Ọbara, Nri Ndị A Na-eri Anụmanụ |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Nha ịbụ: | 80-120g (enwere ike ịhazi ya) |
| Eriri nri: | 8.1g |
| Ọdịnaya Abụba: | 0.6g |
| Ndụ nchekwa: | Ọnwa iri na abụọ |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Ngwa ahịa otu nkwụsị |
| 2. Ahụmịhe karịrị afọ iri | |
| 3. OEM ODM OBM dị | |
| 4. Ihe nlele efu | |
| 5. Obere MOQ |
Foto zuru ezu
Ọnọdụ Ndị Dị Mkpa
Ụlọ ọrụ mmepụta ihe






