Noodles pasta dị obere kalori 丨Ketoslim Mo Gluten noodles karọt na-efu
Pasta obere kaloriA na-eji ihe e ji eme noddles mbụ eme haMgbọrọgwụ konjac, nke jupụtara na eriri nri, enweghị abụba na enweghị carbohydrate, nhọrọ amamihe dị na ya maka ịbelata ibu, ọdịdị ahụ dị ka nke ọdịnalavermicelli(spaghetti) anyị na-etinye ntụ ntụ akwụkwọ nri karọt, ọ bụrụ na ị hụrụ ụtọ karọt n'anya, nke a nwere ike dabara gị nke ọma.noodles konjacnri ndị anaghị atọ ụtọ, mana nri ndị anaghị eri anụ a nwere ike ịdị ụtọ karịa, nri ahụ dịkwa mfe ma dịkwa mfe, ị nwekwara ike itinye ihe ọ bụla ma ọ bụ ihendori ka o wee mee uzommeputa pụrụ iche nke gị. N'ihi ọtụtụ eriri nri, agụụ ga-agụ gị mgbe oge ụfọdụ gasịrị, uru ya karịrị nke a, enweghị carbohydrate dị mma makaọrịa shuga, nwee ahụ ụtọ noodles dị ụtọ n'enweghị nchegbu maka ihe ọ bụla, nwaa noodles konjac anyị wee nabata ndụ ahụike ugbu a!
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | nri konjac-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri, ntụ ntụ karọt |
| Ndụ nchekwa: | Ọnwa iri na abụọ |
| Atụmatụ: | enweghị gluten/abụba/shuga, obere carbohydrate |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 21kJ |
| Shuga: | 0g |
| Abụba: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
OTU ESI ERI/JIRI:
1. Ị ga-esi nnukwu ite mmiri nnu dị ntakịrị sie. Tinye pasta ma sie nri maka nkeji 8 ruo 10 ma ọ bụ ruo mgbe dente niile gbazere; wụsa ya mmiri.
2. N'otu oge ahụ, n'ime obere ite n'elu ọkụ dị ọkara, gbazee otu ngaji bọta. Tinye galik ma sie nri maka sekọnd 30 ruo 60 ma ọ bụ ruo mgbe galik malitere ịghọ ọlaedo.
3. N'ime obere efere, jikọta pasili, basil, marjoram, thyme, otu ngaji bọta, nnu na ose ojii a gwakọtara agwakọta na galik esi nri; gwakọta nke ọma. Gwakọta ya na pasta ma jee ozi.
I nwekwara ike ịmasị gị
I nwere ike ịjụ
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.
Noodles konjac ọ dị njọ nye gị?
Mba, e ji eriri nri nke na-agbaze mmiri mee ya, nke na-enyere aka ibelata ibu.
Gịnị mere e ji machibido mgbọrọgwụ konjac n'Australia?
Ọ bụ ezie na e bu n'obi iri ngwaahịa a site n'ịpịpịa akpa ahụ nwayọ, onye ahịa nwere ike ịmịpụta ngwaahịa ahụ n'ike zuru oke iji tinye ya n'ime trachea n'amaghị ama. N'ihi ihe ize ndụ a, European Union na Australia machibidoro jelii mkpụrụ osisi Konjac.
Noodles konjac ọ nwere ike ime ka ị daa ọrịa?
Mba, e ji mgbọrọgwụ konjac mee ya, nke bụ ụdị osisi sitere n'okike, konjac noodle a pịrị apị agaghị emerụ gị ahụ.
Noodles konjac ọ bụ Keto?
Noodles Konjac na-enyere aka keto. Ha dị mmiri pasent 97 na eriri pasent 3. Eriri bụ carbohydrate, mana ọ nweghị mmetụta ọ bụla na insulin.





