eriri konjac mgbọrọgwụ nri zuru oke hotpot afọ ntutu dị obere kalori nwere eriri dị elu
Banyere Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd bụ ụlọ ọrụ mmepụta ihenri konjacnwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ihe dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.
Akara Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | nri vegan nke konajc-Ketoslim Moafọ ajị ajị |
| Nha ịbụ | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ntụ Konjac(Ntụ ọka Konjac), Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere kalori/eriri dị elu |
| Ọrụ: | mbelata ibu, mbelata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri 3. OEM na ODM na OBM dị 4Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ihe ndị ọzọ: ntụ ntụ ahịhịa mmiri
Ozi nri
| Ike: | 17Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 2.8g |
| Sodium: | 0mg |
- •NA-EME KA E RI IRI IKE DỊ MMA -- Mgbọrọgwụ KonjacNri nwere eriri zuru oke, ọ na-akwalite mbelata ibu dị mma site na nri dị ụtọ, nke bụ naanị 73kJ kwa nri. A na-enweta ya n'ụdị afọ ntutu ọdịnala, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccine, na osikapa konjac, nke ọ bụla enweghị shuga, gluten, na glucomannan bara ụba kpamkpam.
- • Afọ ntutu isi dabere na Konjac-- Nri Konjac root whole foods A na-eji ihe pụrụ iche a maara dị ka osisi Konjac eme afọ ntutu isi, nke sitere na Ndịda Ọwụwa Anyanwụ Eshia, ma nwee ihe mejupụtara ya.Glucomannan, eriri dị mma ma dị mma nke sitere n'okike, nke na-agbaze mmiri nke na-enyere aka na mgbaze na mbelata ibu.
- • NRI NRI NA-ATỌ ỤTỌ NTỤRỤ AFỌ N'ỤDỊ MMA-- Mgbe ejikọtara ya na otu iko mmiri ruo abụọ, afọ Hairy na-enye gị ohere ịnụ ụtọ ụtọ dị mma, konjac hot pot bụ ezigbo nhọrọ, ka ị na-elele nri gị. Eriri Konjac dị na nri afọ ọ bụla nwere ntutu isi nwere ikike dị egwu nke ịmịkọrọ mmiri mmiri. Ozugbo eriri ndị a metụrụ mmiri aka mgbe a gbarisịrị ha, nke a na-enyere aka ijupụta afọ, na-eme ka afọ ju gị ma na-enyere akambelata ibu.
A: Mba. A gaghị eri mgbọrọgwụ Konjac ozugbo, mgbe emechara ya, ọ dị obere carbohydrate.
Ngwaahịa ọhụrụ nke 2021 dị mma Nri konajc Nri ndị anaghị eri anụ nke a ma ama na-ewu ewu na hotpot, afọ ntutu na-acha ajị anụ na konajc.
1. Konjac ọ dị mma iri nri?
Konjac na-enweghị nhazi ọ bụla na-egbu egbu, ọ dị mma iri ya mgbe emechara sterilization.
2. Mgbọrọgwụ konjac ọ bụ carbohydrate?
Mba, o juputara na Glucan-mannan, ụdị eriri nri nke na-agbaze mmiri.




