Nri Konjac a ma ama (Osikapa latiao) Afọ ntutu isi akwụkwọ nri na-ekpo ọkụ | Ketoslim Mo
Ha dị mma nke ukwuu. Ha na-ata ha, ikekwe dị ka octopus ma ọ bụ squid, ha na-atọkwa ụtọ nke ukwuu. Ha dịkwa obere kalori, ihe dị ka 20 kwa ngwugwu. Igbe nwere obere akpa 20, dị mfe ibu, ya mere ọ bụ nri dị mma nke nwere obere kalori iji jupụta gị.
Anyị nwere ụtọ 4 maka nri a:
Nri ose a mịrị amị: 22g kwa obere akpa, 11kcal kwa akpa;
Nri dị ụtọ nke ite ọkụ bụ gram 22 kwa obere akpa, akpa ọ bụla bụkwa naanị 24Kcal;
Uto sauerkraut: obere akpa ọ bụla gram 22, akpa ọ bụla naanị 15Kcal;
Maka ndị na-eribeghị nri konjac ndị a, ana m akwado ka unu nwalee pickles na nri hotpot na-adịghị oseose maka oge mbụ, ebe ose a mịrị amị na nri ekpo ọkụ na-esi ísì ụtọ ma na-eme ka ahụ ghara iru ala.
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Nri KONJAC - Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 20g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri, ntụ ntụ Konjac, ose a mịrị amị (ose millet), mmanụ rapeseed, starch, nnu a na-eri, ose, shuga ọcha, ihe na-esi ísì ụtọ, ihe ndị e si na yist wepụta, ihe mgbakwunye nri (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), ihe e ji eri nri |
| Ndụ nchekwa: | Ọnwa 9 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga/ obere carbohydrate |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china 2. Ahụmịhe karịrị afọ iri 3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 482kJ |
| protein | 0g |
| Abụba: | 9.4g |
| Kabọhaịdret: | 5.2g |
| Eriri nri | 5.7g |
| Sodium: | 926mg |
I nwekwara ike ịmasị gị
I nwere ike ịjụ
1. Gịnị bụ nri Konjac?
Konjac, Konjac ochie bụ ụdị osisi alpine na-eto gburugburu Sichuan Basin. Isi ihe dị na ya bụ konjac gluomannan bụ eriri nri dị elu nke na-agbaze mmiri, eriri nri na-enyere aka ịnọgide na-arụ ọrụ eriri afọ nkịtị nke ahụ mmadụ, ọ bụ ihe na-enye ike dị ala, nke a maara dị ka nri nke asaa nke ahụ mmadụ, nri konjac nke Konjac mepụtara gluomannan dị ike, na-agbanwe agbanwe ma na-agbagharị agbagharị, bụ nri zuru oke maka ndị hụrụ ịma mma n'anya!
2, ozi gbasara ngwaahịa ntutu isi akwụkwọ nri na-ekpo ọkụ?
Akara: KETOSLIM MO
Ọ bụghị ihe dị ndụ;
Ọnụọgụ dị n'ime ya: 22g kwa obere akpa, naanị 23Kcal kwa akpa;
Mmalite nke ika: China
Uto: uto ite ọkụ, uto ose a mịrị amị, uto kabeeji a mịrị amị, uto ose
Nha ngwugwu: 16 * 15cm
Nchekwa: Debe n'ebe dị jụụ ma kpọọ nkụ



