ntụ ntụ konjac organic nke glucomannan na-ewepụta | Ketoslim Mo
Ntụ ntụ Konjacbụ ụdị eriri nri a na-agbaze agbaze, nke yiri nke pectin n'ụdị na ọrụ ya. Ọ bụ glucomannan, nke mejupụtara glucose na mannose subunits. Ọ na-etokarị n'ebe ndị dị ọkụ na Eshia, dịka Sichuan, Yunnan, Chongqing, wdg.
Ntụ Konjac bụ nri eke dị ọcha, na-enweghị agba na ihe nchekwa ọ bụla na-emerụ ahụ maka ahụike mmadụ. A na-ejikarị ya eme ihe n'usoro nri, nke ndị China na-eme.tofu konjacA na-eji ihe a eme ya, ọ bara ụba na eriri nri na protein, mana a na-eji ya ugbu a dị ka ụzọ ọzọ isi belata ibu. Ọ nwekwara ike ibelata ọkwa shuga dị n'ọbara. Ọrụ nke mbelata ibu.
Ọdịdị: ntụ ntụ ọcha
Usoro ihicha: ịkụcha ma kpọnwụọ nkụ
Ụtọ: Uto konjac ọhụrụ
Ndụ nchekwa: ọnwa 12
ihe mgbakwunye nri konjac gum ntụ ntụ glucomannan ntụ ntụ
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | ntụ ntụ konjac-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 25KG |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carb/ |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 680KJ |
| Shuga: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 0g |
| Sodium: | 50 mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
Gịnị bụ ntụ ọka konjac organic?
| Nzọụkwụ nke 1 | Ntụ ọka Konjac dị iche iche, a na-akpụkwa ya site na mgbọrọgwụ osisi konnyaku imo, nke bụ osisi dị ka jim ọhịa nke sitere na Eshia. Mgbọrọgwụ osisi ahụ nwere ọtụtụ mmiri na eriri. A na-akpọ ntụ ọka akwụkwọ nri sitere na osisi a konjac f.lour. |
Mụtakwuo maka Ngwaahịa Ketoslim Mo
Gịnị kpọmkwem bụ konjac?
Okwu ma ọ bụ aha konjac nwere ike ọ gaghị apụta ìhè nye ụfọdụ ndị, nke a na-eju anya ebe ọ bụ na ọ bụ nke mba Eshia. Konjac bụ osisi a na-ahụ na Chaịna na n'akụkụ ọwụwa anyanwụ na ndịda ọwụwa anyanwụ Eshia, mana maka ihe mgbakwunye nri, a na-agbanwekarị mkpụrụ osisi konjac ka ọ bụrụ ntụ wee hazie ya ka ọ bụrụ nri konjac dị iche iche dịka noodles konjac, osikapa konjac, tofu konjac, nri konjac, wdg.
Konjac dị ụkọ n'ebe ọdịda anyanwụ, a maghịkwa ihe ọ na-eme, ewezuga ndị na-ere ntụ ntụ ahụ bụ ndị ọkachamara n'ire ntụ ntụ ahụ, ha nwere ike ịnọ ma ọ bụ ghara ịdị na mpaghara gị ma ọ bụrụ na ị zụtara ha n'ịntanetị.
Gịnị bụ glumannan?
Mgbe ị na-achọ ihe mgbakwunye e ji konjac mee, ị ga-eche na a ga-akpọ ha "ntụ ntụ konjac organic." Glucomannan bụ eriri dị na konjac, a na-ekwukwa na ntụ ntụ ahụ nwere ọtụtụ uru ahụike dị iche iche. Ya mere, a na-eji eriri ndị dị na konjac akpọ ntụ ntụ, ọ bụghị site na osisi.



