Konjac Milkshake OEM/ODM proviate labelụ 丨Ketoslim Mo
Gbasara ihe a
Mmiri ara ehi a na-enye nri nwere kilogram 144 na kalori, hamburger nwekwara kilogram 800 na kalori. Ịṅụ mmiri ara ehi a na-enye bụ otu ihe ahụ dị ka ịgba ọsọ otu awa, igwu mmiri awa abụọ, na ịgba ọsọ kilomita asatọ. E nwere ọtụtụ ụtọ ị ga-ahọrọ.
OTU ESI ERI/JIRI:
Ihe ọṅụṅụ ozugbo, ọ dịghị mkpa ichere. Otu esi eri ya: Ma jijiji ka ntụ ahụ dị nro, tinye mmiri ọkụ, maa jijiji nke ọma, jee ozi nke ọma, ị nwekwara ike wepụ otu iko na mmiri ahụ, tinye mmiri ọkụ, achịcha ụtụtụ ga-atọkwu ụtọ ma na-edozi ahụ.
Ngwaahịa Mkpado
| Aha ngwaahịa: | Konjac milkshake |
| Ibu arọ maka noodles: | 100g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri, Ntụ ọka Konjac |
| Ndụ nchekwa: | Ọnwa iri na abụọ |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Nnyefe otu nkwụsị China 2. Ahụmịhe karịrị afọ 10 3. OEM & ODM & OBM dị 4. Nnwale efu 5. MOQ dị ala |
Ozi nri
| Ike: | 1436kJ |
| Protein: | 54g |
| Abụba: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 1.2g |
| Sodium: | 338g |




