Osikapa roughage nke oat | Uto nke osika Konjac nke Asia, obere carbohydrate | Ketoslim Mo
Banyere ihe
Osikapa Konjac dị oke arọbụ osikapa ozugbo, ihe ndị bụ isi e ji mee ya bụ oatmeal na konjac rice. Oats bara ụba na eriri nri, konjac bara ụba na glucomannan na eriri nri, yabụ osikapa a bụ ezigbo nri nwere nnukwu eriri. Ọ nwere ike ịkwalite nri afọ, nọgide na-enwe ahụike eriri afọ, ma melite gburugburu eriri afọ. Konjac oat na osikapa siri ike enweghị shuga ma dịkwa mma maka ndị ọrịa mamịrị. Iri ha dị ka nri bụ isi nwere ike ịnọgide na-enwe ma ọ bụ belata shuga dị n'ọbara.
atụmatụ
• Enweghị abụba, enweghị shuga, obere kalori
• Bara ọgaranya na eriri
• enweghị gluten
Ọ gafere HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher na asambodo ndị ọzọ, na-eme ka ọ bụrụ nri halal zuru oke.
Ngwaahịa Mkpado
| Aha ngwaahịa: | Osikapa Konjac oat roughage |
| Ibu arọ maka noodles: | 336g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Osikapa Konjac (mmiri, ntụ Konjac, starch tapioca), ọka oat |
| Atụmatụ: | enweghị gluten / enweghị abụba / |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Nnyefe otu nkwụsị China 2. Ahụmịhe karịrị afọ 10 3. OEM & ODM & OBM dị 4. Nnwale efu 5. MOQ dị ala |
OTU ESI ERI/JIRI:
1. Mepee ngwugwu ahụ.
2. Tinye nri ma ọ bụ ihendori ọ bụla, nri dị n'akụkụ maka iri.
3. Ọ bụrụ na ị dị njikere iri nri, osikapa konjac bụ nri ngwa ngwa ị ga-enwe obi ụtọ na ya.
Ozi nri
| Ike: | 316Kcal |
| Protein: | 1.4g |
| Abụba: | 1.1g |
| Kabọhaịdret: | 14.8g |
| Sodium: | 8mg |
Ihe ndị ọzọ ị ga-enyocha
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.
Noodles konjac ọ dị njọ nye gị?
Mba, e ji eriri nri nke na-agbaze mmiri mee ya, nke na-enyere aka ibelata ibu.
Gịnị mere e ji machibido mgbọrọgwụ konjac n'Australia?
Ọ bụ ezie na e bu n'obi iri ngwaahịa a site n'ịpịpịa akpa ahụ nwayọ, onye ahịa nwere ike ịmịpụta ngwaahịa ahụ n'ike zuru oke iji tinye ya n'ime trachea n'amaghị ama. N'ihi ihe ize ndụ a, European Union na Australia machibidoro jelii mkpụrụ osisi Konjac.
Noodles konjac ọ nwere ike ime ka ị daa ọrịa?
Mba, e ji mgbọrọgwụ konjac mee ya, nke bụ ụdị osisi sitere n'okike, konjac noodle a pịrị apị agaghị emerụ gị ahụ.
Noodles konjac ọ bụ Keto?
Noodles Konjac na-enyere aka keto. Ha dị mmiri pasent 97 na eriri pasent 3. Eriri bụ carbohydrate, mana ọ nweghị mmetụta ọ bụla na insulin.






