Noodles Shirataki fettuccine dị obere kalori, konjac spinach fettuccine | Ketoslim Mo
Mee ka mmiri sie n'ime ite dị ọkara.akwụkwọ nri fettuccinen'ime kọlander ma sachaa ya n'ime mmiri oyi ruo sekọnd iri atọ. Tinye noodles ahụ n'ime mmiri esi mmiri ma sie nri maka nkeji abụọ ruo atọ.akwụkwọ nri spinachagaghị agbaze n'oge esi nri n'ihi na ha enweghị agba. Ọ bụ ezigbo nhọrọ maka nri ụtụtụ, nri ehihie na nri abalị, ị nwekwara ike iri ya n'obi ike. Konjac spinach fettuccine bụkwa ụdịfettuccine konjac.
Noodles shirataki n'ogbe nwere pasta na-enweghị abụba enweghị kalori konjac spinach fettuccine
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Noodles akwụkwọ nri Konjac-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/nnukwu eriri |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu5. Obere MOQ |
Ozi gbasara nri na akwụkwọ nri Spinach
| Ike: | 6Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 1.6g |
| Sodium: | 0mg |
Kalori Noodles Spinach
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
Kedu ihe bụ noodles Shirataki fettuccine?
| Nzọụkwụ nke 1 | Konjac na spinach tagliatne bụ ngwakọta nke konjac eke nke Eshia na ntụ spinach. Ngwugwu ahụ dum nwere kalori 20 na gram 6 nke carbohydrates. |
| Nzọụkwụ nke 2 | Noodles Shiratakibụ nri nwere obere carbohydrate nke nwere obere kalori kwa nri. Noodles Shirataki na-enyere aka keto n'ihi na ọ dị obere carbohydrates. |
I nwekwara ike ịmasị gị
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya




