Osikapa Keto dị gịrịgịrị | Osikapa Shirataki Konjac | Enweghị gluten ,Osikapa kalori dị ala, Keto Friendly
OrganicOsikapa Konjac:Osikapa KonjacEnweghị carbohydrates ọ bụla. Emere ya site na organicntụ ọka konjacna eriri oat, ọ bụ ihe ọzọ na-enweghị gluten na ihe ndị ọzọ dị ndụ karịa osikapa nkịtị iji nyere gị aka ijikwa ibu gị. Konjac nwere ihe dị oke mkpa-glucomannanA chọpụtala na Glucomannan na-enyere gị aka ịchịkwa agụụ gị site n'ime ka afọ ju gị ogologo oge.Osikapa KonnyakuỌ dị obere kalori, anaghị eri anụ, anaghị eri anụ, anaghị eri anụ, anaghị eri anụ, anaghị eri anụ, anaghị eri anụ, ma nwee ọtụtụ eriri nri, nke na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ kacha mma n'etiti ndị na-eri nri.nnọchi nrinri.
Dịkaonye na-eweta yanri konjac, anyị agbaala mbọ inye ndị ahịa nri dị mma ma dị ụtọ ruo ọtụtụ afọ. Ụdị dị iche iche dịka osikapa konjac,noodles konjac ornri konjacbụ ihe anyị nwetara ugbu a, anyị na-achọkwa ohere ndị ọzọ maka iri nri dị mma. Nnọọ ka ịkpọtụrụ anyị.
Ozi nri
| Ike: | 21kJ |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
Ngwaahịa Mkpado
| Aha ngwaahịa: | Osikapa Konjac organic |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri, Ntụ ọka Konjac |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | enweghị gluten/ obere protein/ |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Nnyefe otu nkwụsị China 2. Ahụmịhe karịrị afọ 10 3. OEM & ODM & OBM dị 4. Nnwale efu 5. MOQ dị ala |
Jụọkwa?
Osikapa Konjac, nke a makwaara dị ka osikapa shirataki, bụ ihe nnọchi osikapa nke e ji ntụ konjac mee. A na-eji ya eme ihe maka oke eriri na obere kalori ya.
Osikapa Konjac na-ewu ewu n'etiti ndị na-agbaso nri nwere obere carbohydrate ma ọ bụ ketogenic n'ihi na ọ dị obere na carbohydrates na kalori. Ọ naghịkwa eri gluten ma ọ bụ vegan, nke na-eme ka ọ dabara adaba maka ọtụtụ nri.
A na-eme osikapa Shirataki karịsịa site na konjac glucomannan, nke bụ ụdị eriri nri nke a na-ewepụta na konjac yam (Amorphophallus konjac). A na-ejikọta eriri a na mmiri na mgbe ụfọdụ obere calcium hydroxide ma ọ bụ ihe alkaline ọzọ iji mepụta ihe dị ka gel, nke a na-akpụzi ka ọ bụrụ ọka dị ka osikapa.
Mba, ọ dịghị ụtọ.
Ee, ọ bụ ezigbo ihe nnọchi osikapa maka ndị nwere otu ụdị nri.
Enweghị abụba, ọ dịkwa naanị 5Kcal, 3.2g carbohydrate kwa otu nri, ọ na-adịghị emerụ ahụ.
Ụlọ ọrụ Ketoslim Mo
Ihe ndị ọzọ ị ga-enyocha
Ndị mmadụ na-ajụkwa ajụjụ
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.

Noodles konjac ọ dị njọ nye gị?
Mba, e ji eriri nri nke na-agbaze mmiri mee ya, nke na-enyere aka ibelata ibu.
Gịnị mere e ji machibido mgbọrọgwụ konjac n'Australia?
Ọ bụ ezie na e bu n'obi iri ngwaahịa a site n'ịpịpịa akpa ahụ nwayọ, onye ahịa nwere ike ịmịpụta ngwaahịa ahụ n'ike zuru oke iji tinye ya n'ime trachea n'amaghị ama. N'ihi ihe ize ndụ a, European Union na Australia machibidoro jelii mkpụrụ osisi Konjac.
Noodles konjac ọ nwere ike ime ka ị daa ọrịa?
Mba, e ji mgbọrọgwụ konjac mee ya, nke bụ ụdị osisi sitere n'okike, konjac noodle a pịrị apị agaghị emerụ gị ahụ.
Noodles konjac ọ bụ Keto?
Noodles Konjac na-enyere aka keto. Ha dị mmiri pasent 97 na eriri pasent 3. Eriri bụ carbohydrate, mana ọ nweghị mmetụta ọ bụla na insulin.






