Healthy Natural Keto Foods konjac afụ jelii| Ketoslim Mo
Banyere ihe a:
Tii afụfụjelii konjac:Ọdịdị ya na-amasị bọọlụ, ọ na-atọ ụtọ nke ukwuu, Q na-agbagharị agbagharị. E ji konjac, osisi jupụtara na ya mee yaeriri nri, etinyere ya ọ bụghị naanị na tii afụ kamakwa tii ma ọ bụ tii mmiri ara ehi ọ bụla masịrị gị. Anyị na-enye ndị ahịa ngwakọta na echiche ndị ọzọ gbasara imepụta ihe ọṅụṅụ na-enweghị njedebe. Jelii Konjac dị nro ma na-eri ahụ bụ ihe ọzọ dị mma maka gị, nke dị mma karịa pearl tapioca! A na-ewu ewu nke nwere obere abụba dị ala a na-ere n'ime ya.nri konjacsi Eshia na-agbakwụnye udidi na ụtọ ọzọ na ngwakọta a e ji karamell mee maka mmetụta ọnụ dị egwu nke ga-amasị gị - ma e wezụga kalori na carbohydrates ndị ọzọ.
• juputara na eriri nri, nke na-eme ka ị nwee mmetụta nke iri obere nri zuru oke.
• Mejuo agụụ tii gị site na iji tii Brown Sugar Milk Tea na jelii dị ụtọ nke na-atọ ụtọ nke ukwuu n'ime sirop dị ụtọ nke nwere bọta na caramel. Jiri obere ihe ọṅụṅụ Starbucks mee onwe gị obi ụtọ.
• Ụtọ anọ: Ụtọ mbụ, ụtọ shuga aja aja, ụtọ Matcha na ụtọ Sakura.
Njirimara
1. Dị njikere iji
2. Debe n'ebe dị jụụ ma kpọọ nkụ, e megheghị ya ruo otu afọ
3. A na-eji ya eme ihe ọṅụṅụ oyi, ọ ga-atọkwu ụtọ.
Ngwaahịa Mkpado
| Aha ngwaahịa: | Tii afụfụjelii konjac |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri,Ntụ ọka Konjac |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0Kcal |
| Atụmatụ: | enweghị gluten/ obere protein/ |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ China2. Ahụmịhe karịrị afọ 10 3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 336kJ |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 18.4g |
| Eriri nri | 3g |
| Sodium: | 17mg |
Ọ bụ konjac n'ezie, enwere ike iji ya mee ihe dị ka ihe eji emepụta ihe.jelii konjac dị nro.Enwere ike ijikọta ya na ọtụtụ ụdị ihe eji emepụta ya. Ọ bụ otu n'ime ha, a pụkwara iji ya dị ka obere ihe dị na tii mmiri ara ehi naanị ya.konjac jelii bobana pearl nwere otu ebe ahụ bụ na enwere ike ime ha ka ha bụrụ ụdị ụtọ dị iche iche, dị ka uto mbụ, matcha, shuga ojii, wdg. Na uto, a na-ekewa ha n'ụdị waxing dị nro, ụdị crisp na-agbanwe agbanwe na ụdị na-eguzogide okpomọkụ iji mee ka ha dabara na ngwaahịa tii mmiri ara ehi dị iche iche.
Ihe nkiri a na-eri eri: Enwere ike itinye ya na ọtụtụ ihe ọṅụṅụ dị iche iche, dịka: tii mmiri ara ehi/kọfị/mmiri ara ehi/mmiri ara ehi aki oyibo/mkpụrụ osisi, wdg.
Ndị mmadụ na-ajụkwa:
Gịnị bụkonjactii afụfụ?
Emere ya site na konac nke jupụtara n'ime eriri mmiri a na-akpọ soluble fiberglucomannankama pearl tapioca nwere kalori dị elu.
Kedu ihe bụ jelii ojii dị na tii afụ?
Black Boba tapioca pearlA na-akpọkwa ya afụ ma ọ bụ pearl..
Kedu ihe e ji mee jelii dị na tii afụ?
emere ya site naanụ aki oyibo, ma ọ bụ konjac, akwụkwọ nri site na ngwaahịa.





