Onye nrụpụta Shirataki konjac noodles n'ogbe nri pasta siri ike | Ketoslim Mo
Noodle Shirataki konjacA na-akpọkwa ya noodles ọrụ ebube. Ihe ndị dị na ya bụ obere kalori, obere carbohydrate na nnukwu eriri, enweghị gluten, e si na ya mee yaglucomannan, ụdị eriri nke sitere na mgbọrọgwụ nke osisi konjac. Osisi Konjac na-eto na Japan, China na Ndịda Ọwụwa Anyanwụ Eshia. O nwere obere carbohydrates a na-agbari agbari - mana ọtụtụ carbohydrates ya sitere na eriri glucomannan. "Shirataki" na Japanese pụtara "mmiri mmiri ọcha", nke na-akọwa ọdịdị nke noodles ahụ. A na-eme ha site n'ịgwakọta ntụ ọka glucomannan na mmiri nkịtị na obere mmiri lime, nke na-enyere noodles ahụ aka idobe ọdịdị ha.
Noodle Shirataki konjac anyị bụ ụdịpasta dị gịrịgịrị, mana nri dị mma maka ahụike, ọ na-enyere aka ibelata ibu, eriri nri dị na konjac na-egbu oge afọ ịgbapụ, ya mere ndị mmadụ na-anọ ogologo oge afọ ma na-eri obere nri. Ihe ọzọkwa bụ na a chọpụtala na Glucomannan na-enyere aka belata shuga dị n'ọbara n'ime ndị nwere ọrịa shuga na ndị na-eguzogide insulin.
Atụmatụ:
- • Keto • Ọ dị mma maka shuga n'ọbara
- • Enweghị Gluten • Enweghị ọka
- • Vegan • Enweghị soy
Ntuziaka:
- 1. Kpoo oven ahụ ruo 350°F (175°C).
- 2. Sachaa noodles ahụ n'ime mmiri na-agba agba ruo opekata mpe nkeji abụọ.
- 3. Tinye noodles ahụ n'ime ite ma sie nri n'ọkụ dị ọkara ruo nkeji ise ruo iri, na-akpali mgbe ụfọdụ.
- 4. Mgbe ị na-esi nri, tee mmanụ oliv ma ọ bụ bọta n'ime iko ramekin abụọ.
- 5. Tinye noodles e siri esi na ramekin, tinye ihe ndị fọdụrụ ma gwakọta nke ọma. Mee achịcha ahụ maka nkeji iri abụọ, wepụ ya na oven wee jee ozi.
Ngwaahịa Mkpado
| Aha ngwaahịa: | Shiratakinoodles kanjac |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ndụ nchekwa | Ọnwa iri na abụọ |
| Atụmatụ: | enweghị gluten/abụba/shuga,obere carb/ eriri dị elu |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. China nke na-enye otu nkwụsị 2. Ahụmịhe karịrị afọ 10 3. OEM & ODM & OBM dị 4. Nlereanya efu 5. MOQ dị ala |
Ozi nri
| Ike: | 21Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị:
1. Gịnị mere e ji machibido iri konjac noodles?
Bn'ihi oke nsogbu nke eriri afọ ma ọ bụ akpịrịỤmụaka na ụmụ nwanyị dị ime ma ọ bụ ndị na-enye nwa ara ekwesịghị ịṅụ ọgwụ konjac.
2. Noodles konjac ọ dị njọ nye gị?
Mba, e ji eriri nri nke na-agbaze mmiri mee ya, nke na-enyere aka ibelata ibu.
3. Kedu ihe dị iche n'etiti?noodles konjacnanoodles shirataki?
Konjac na-abịa n'ụdị blọk akụkụ anọ, shirataki dịkwa ka noodles.
4. Noodles Shirataki ọ dị njọ nye gị?
Mba, ọ bụkwa otu ihe ahụ ka ọ dị na konjac noodle, nke e ji eriri nri nke na-agbaze mmiri mee, nke na-enyere aka ibelata ibu.
Ihe ndị ọzọ ị ga-enyocha
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.
Noodles konjac ọ dị njọ nye gị?
Mba, e ji eriri nri nke na-agbaze mmiri mee ya, nke na-enyere aka ibelata ibu.
Gịnị mere e ji machibido mgbọrọgwụ konjac n'Australia?
Ọ bụ ezie na e bu n'obi iri ngwaahịa a site n'ịpịpịa akpa ahụ nwayọ, onye ahịa nwere ike ịmịpụta ngwaahịa ahụ n'ike zuru oke iji tinye ya n'ime trachea n'amaghị ama. N'ihi ihe ize ndụ a, European Union na Australia machibidoro jelii mkpụrụ osisi Konjac.
Noodles konjac ọ nwere ike ime ka ị daa ọrịa?
Mba, e ji mgbọrọgwụ konjac mee ya, nke bụ ụdị osisi sitere n'okike, konjac noodle a pịrị apị agaghị emerụ gị ahụ.
Noodles konjac ọ bụ Keto?
Noodles Konjac na-enyere aka keto. Ha dị mmiri pasent 97 na eriri pasent 3. Eriri bụ carbohydrate, mana ọ nweghị mmetụta ọ bụla na insulin.







