Noodles Konjac Oat Udon nke dị ọnụ ala karịa Pasta dị mma maka nri ngwa ngwa | Ketoslim Mo
- Na-akwalite iri nri dị mma - Noodles Konjac Udonbụ nri dị ụtọ nke na-akwalite mbelata ibu dị mma, naanị 73kJ nke kalori kwa 100g. A na-enweta ya n'ụdị ụtọ ndị ọzọ dịka:Udọn dị larịịnaUdon Spinach, nri ọ bụla enweghị shuga kpamkpam, enweghị gluten, ọ dịkwa obere kalori.
- Dabere na Konjac- A na-eji ihe pụrụ iche eme nri udon oatmeal,osisi konjac, nke sitere na ndịda ọdịda anyanwụ China ma nweeglucomannan, eriri dị mma, nke sitere n'okike nke na-agbaze nke na-enyere aka na mgbaze na mbelata ibu.
- Nhọrọ dị mma maka nri Konjac Udon oat-- Jiri otu iko mmiri ruo abụọ nye nri oat maka ihe dị ụtọ karịa ikiri ihe ị na-eri. Ozugbo eriri ndị a metụrụ mmiri aka n'oge nri, ha na-enyere aka imeju afọ gị, na-eme ka afọ ju gị ma na-enyere aka ibelata ibu.
Ketoslim moCo., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ. Anyị na-enye ngwaahịa anyị.ịzụ ahịa noodles konjac n'ọtụtụ ebe.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | konajc Oat noodlesKetoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri, titanium dioxide, eriri oat |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/nnukwu eriri |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. China nke na-enye otu nkwụsị 2. Ahụmịhe karịrị afọ 103. OEM & ODM & OBM dị 4. Ihe nlele efu5. MOQ dị ala |
Ozi nri
| Ike: | 37Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Noodles Oat Udon nke ndị China dị oke nri ngwa ngwa dị mma Nri vegan a ma ama maka mbelata ibu
Ihe ndị ọzọ ị ga-enyocha
Noodles konjac ọ dị mma?
Ngwaahịa Konjac nwere ike inwe uru ahụike. Dịka ọmụmaatụ, ha nwere ike ibelata shuga dị n'ọbara na cholesterol, melite ahụike akpụkpọ ahụ na eriri afọ, ma kwalite mbelata ibu site na ịbawanye mmetụta nke afọ ojuju. Dịka ọ dị na nri mgbakwunye nri ọ bụla a na-achịkwaghị achịkwa, a na-adụ ndị nwere nsogbu afọ ma ọ bụ ọrịa na-adịghị mma ọdụ ka ha gakwuru dọkịta tupu ha aṅụọ konjac.
Gịnị mere Australia ji machibido konjac?
Noodles Konjac nwere eriri okpukpu abụọ karịa pasta nkịtị. E ji eriri glucomannan ya, nke bụ eriri mgbọrọgwụ konjac, mee ka afọ zaa nke na-eme ka afọ ju. A na-eji ya eme ihe dị ka ihe na-eme ka ọ sie ike n'ụfọdụ nri. Na Australia, a machibidoro ya dị ka ihe mgbakwunye na 1986 n'ihi na ọ nwere ike ịbụ ihe ize ndụ nke ịpịa afọ ma gbochie afọ.
Kedu ka m ga-esi esi nri konjac kpọrọ nkụ?
Tinye noodles kpọrọ nkụ n'ime efere ahụ, wụsa ha n'ime mmiri ọkụ ma mikpuo ha ruo nkeji iri. Noodles kpọrọ nkụ ga-adị nro nwayọ nwayọ. Sie mmiri ahụ n'ime ite ahụ, tinye noodles ahụ, sie nri maka nkeji iri, tinye ihe ndị e ji mee ya, ihe na-esi ísì ụtọ na nri dị n'akụkụ ya, wee kpoo ha ma rie ha.




