Noodles ndị na-ere ahịa maka ịbelata ibu Noodles konjac udon omenala | Ketoslim Mo
Noodle Konjac udonbụ nri pụrụ iche, nke na-eme ka ndị mmadụ nwee afọ ojuju, si otú a na-achịkwa oriri nke nri ndị ọzọ nwere kalori dị elu iji nweta mmetụta nke mbelata ibu, mana ọ nwere obere kalori.
Ndị anoodles maka mbelata ibuHa bara ọgaranya na glucomannan, nke e ji mgbọrọgwụ konjac mee.ntụ ntụ konjacma hazie ya ka ọ bụrụ osikapa, maggi noodles ma ọ bụ ramen noodles. N'ezie, ọtụtụ nnyocha egosila na glucomannan nwere ike inyere gị aka ifelata.
Noodles Konjac Udon, pasta shirataki, enweghị gluten, 270g
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Noodles Konjac-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | enweghị gluten/abụba/shuga,obere carb/eriri dị elu |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 5Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
I nwekwara ike ịmasị gị
Noodles ọ dị mma maka ịbelata ibu?
Iri konjac nwere ike inyere ahụ mmadụ aka ifelata. Nke mbụ, konjac nwere glucomannan, nke ga-afụ ụfụ mgbe ọ banyere n'ahụ mmadụ, na-eme ka ndị mmadụ nwee afọ ojuju, na-ebelata agụụ nke ahụ mmadụ, si otú a na-ebelata oriri kalori, nke nwere mmetụta ụfọdụ na mbelata ibu. Nke abụọ, konjac bara ụba na eriri nri, nke nwere ike ịkwalite peristalsis nke eriri afọ mmadụ, mee ka mmịpụta mmadụ dịkwuo ngwa ngwa, belata oge obibi nri n'ahụ mmadụ, ma nwee mmetụta dị mma na mbelata ibu. Na mgbakwunye, konjac bụkwa ụdị nri alkaline dị mma maka ahụ. Ọ bụrụ na ndị nwere acidity na-eri konjac, enwere ike ijikọ ihe alkaline dị na konjac na ihe acidic dị n'ahụ iji kwalite metabolism mmadụ ma mee ka oriri kalori dị ngwa, nke nwere mmetụta dị mma na mbelata ibu ahụ. Agbanyeghị, a ga-amarịrị na n'ihi na konjac nwere ụfọdụ starch, oriri ya gabigara ókè dị mfe ịbawanye okpomọkụ n'ahụ ma nwee mmetụta dị iche nke ịgabiga ókè, yabụ anyị kwesịrị ịkpachara anya. Ọ bụrụ na ịchọrọ ifelata nke ọma, ịkwesịrị ijikọta nri na mmega ahụ iji nwee ahụ ike.
Chowmein ọ dị mma maka ịbelata ibu?
Nri a na-esi n'ime ya anaghị emetụta mbelata ibu, ọ gaghịkwa enwe mmetụta ọ bụla, mana ọ bụrụ na ị rie nri konjac, o nwere glucomannan nke nwere ike ịkwalite mmegharị afọ, wepụ ihe ndị na-emerụ ahụ n'ahụ, ka o wee nweta mmetụta nke mbelata ibu.
Noodles ọ ga-eme ka ị buru ibu?
Amaghị m ma nri nkịtị ga-eme ka ị buru ibu, mana nri konjac agaghị eme ka ị buru ibu, kama nke ahụ. Nri Konjac ga-eme ka ị dị gịrịgịrị.





