Noodles osisi konjac nke onye na-ere ahịa n'ogbe enweghị gluten na konjac silk knot | Ketoslim Mo
Nkọwa Ngwaahịa Ketoslimmo Konjac Knot
Mee ka njem iri nri gị dị mma dịkwuo eluKetoslimmoKonjac Knots - pasta mgbanwe, nke enweghị ikpe ọmụma nke emere maka ndị na-enwe mmasị na keto, ndị na-amaghị ibu, na onye ọ bụla na-achọ nri na-edozi ahụ.nri obere kaloringwọta. E ji 100% dị ọcha mee yantụ ọka konjac (glucomannan), eriri ndị a dị iche iche nwere eriri nri bara ụba ma na-ata ata.
Atụmatụ na Uru Ndị Dị Mkpa
Enweghị carbohydrates dị mfe, enweghị ikpe ọmụma:Ketoslimmo Konjac Shredded Knots dị mma maka ndị na-eri nri ketogenic, nke nwere obere carbohydrate.
Ọ bara ụba na eriri soluble maka ahụike digestive:Ọ bara ụba na eriri glucomannan, nke na-enyere aka n'ahụike eriri afọ, na-akwalite afọ ojuju, ma na-enyere aka na nsị nke eke.
Nri: vegan, enweghị gluten, enweghị allergens:Enweghị gluten, soy, mkpụrụ, ọka na ngwaahịa anụmanụ.
Nkwadebe ngwa ngwa na nke dị iche iche:Mee ka ọ dị nro, wụsa mmiri ya n'ime salad, tinye ya n'ime ya oyi ma ọ bụ jiri ihe ị na-esi nri kacha amasị gị kpoo ya ọzọ. Ọ dịghị mkpa ịsa ya, ọ zuru oke maka ụdị ndụ ị na-enwe oge.
Nkọwapụta Ngwaahịa Ketoslimmo China Konjac Knot
| Aha ngwaahịa: | konjac snot-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | enweghị gluten/abụba/shuga,obere carb/eriri dị elu |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 5Kcal |
| Protein: | 0.1g |
| Abụba: | 0.1g |
| Kabọhaịdret: | 1.2g |
| Eriri nri | 3.2g |
| Sodium: | 7mg |
Otu esi enwe obi ụtọ
Wụpụ mmiri ma sachaa:Wepụ ihe dị na ngwugwu ahụ ma jiri mmiri oyi sachaa ya nke ọma iji wepụ ụtọ dị na mmiri nchekwa dị n'ime akpa ahụ.
Isi nri:Tinye blanket n'ime mmiri ọkụ maka nkeji abụọ ka ọ dị nro; dabere n'ogologo oge ga-ekpebi ọdịdị ahụ.
Ngwakọta ụtọ:Gwakọta ya na pesto, marinara, mmanụ sesame ma ọ bụ ofe. Jiri anụ e siri esi, akwụkwọ nri e siri esi ma ọ bụ ahịhịa mee ya.
Uru Nri
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
Mụtakwuo maka ngwaahịa Ketoslim Mo
Noodles konjac ọ dị mma maka gị?
N'ezie, nri konjac anaghị ebelata ibu gị, ọ na-ebelata shuga dị n'ọbara, kamakwa ọ na-ebelata afọ ntachi site n'ịsachapụ eriri afọ. Ọ bụrụ na ịchọrọ ịdị mma, iri nri na mmega ahụ dị mma dị oke mkpa.
Gịnị mere e ji machibido iri konjac noodles?
Noodles Konjac nwere eriri okpukpu abụọ karịa pasta nkịtị. E ji eriri glucomannan ya, nke bụ eriri mgbọrọgwụ konjac, mee ka afọ zaa nke na-eme ka afọ ju. A na-eji ya eme ihe dị ka ihe na-eme ka ọ sie ike n'ụfọdụ nri. Ọ bụ ezie na a na-ekwe ka ọ dị na noodles na Australia, a machibidoro ya dị ka ihe mgbakwunye na 1986 n'ihi na ọ nwere ike ịbụ ihe ize ndụ nke ịpịa afọ ma gbochie afọ.
Gịnị ka e ji mee konjac noodles?
Noodles Konjac bụ noodles 75% na mmiri nchekwa 25%. Isi ihe eji eme ya bụ ntụ konjac, nke sitere na mgbọrọgwụ konjac ma nwee ọtụtụ cattamannan. Ọ na-enyere aka nke ukwuu maka mbelata ibu, njikwa ọbara mgbali elu na ndị ọrịa shuga.
Enwere m ike iri konjac noodles kwa ụbọchị?
Konjac glucomannan, nri bara ụba na eriri nri na-agbaze mmiri, o nwere ọtụtụ ọrụ, peeji mbụ nke ụlọ ahịa m na akụkọ ahụ ewebatala nri konjac, nhazi nke nri konjac gel, nri dị nro ma na-eme ka ahụ dị ọhụrụ, bụ ezigbo ngwaahịa mma, mana a naghị atụ aro ya iri kwa ụbọchị, ọ ga-abụrịrị mmega ahụ kwesịrị ekwesị karịa ọtụtụ mmiri.




