konjac Oat Noodles Ketoslim Mo na-atọ ụtọ nri ọrịa shuga Shirataki pasta
Gbasara ihe a
Noodles oat Konjac bụ otu ụdị nri anyịketo-adịghị mma nri konjac, nke a na-akpọkwaOat noodles Shirataki or Oat dị ebube, n'adịghị ka usoro ndị ọzọ, nke anoodles oat konjaca na-agwakọta ya na ntụ ọka oat nantụ ọka konjac, itinye eriri oat na ngwakọta ahụ abụghị naanị na ọ na-eme ka udidi nke noodles ahụ dịkwuo mma iji mee ka noodles àkwá nkịtị dị mma kamakwa ọ na-eme ka uru nri nke noodles dịkwuo mma. Ọ bụ ya mere e ji kpọọ ya "Nri Ọrụ Ebube"E si na ya mee yaosisi konjac, a na-akọ ya na ndịda ọwụwa anyanwụ Eshia, ọkachasị na China na Japan. Osisi a juputara na eriri nri. Ọ na-eme ka ngwaahịa anyị bụrụ ihe nnọchi nri zuru oke maka ndị na-ebelata ibu.
OTU ESI ERI/JIRI
-
1. Ghee yabasị, ihendori soy, ihendori soy, na mmanụ sesame.
2. Tinye akwụkwọ nri n'ime ite ahụ.
3. Tinye noodles ahụ ma gwakọta ya nke ọma.
4. Tinye nnu ma detụ ya ọnụ.
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | noodles oat konjac |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Ntụ ọka oat, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/ |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri 3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | Kcal 9 |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Mụtakwuo maka ngwaahịa Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.





