Noodles oat konjac dị elu nke fettuccine konjac shirataki maka ịbelata ibu | Ketoslim Mo
• Eriri dị elu
Enweghị kalori ọ bụla (nkezi kalori 8 kwa gram 200),konjac Oat noodlese ji mee yantụ ọka konjac,A na-eme mgbọrọgwụ ya ka ọ bụrụ ntụ ọka wee mee ya ka ọ bụrụ noodles nke obosara dị iche iche. Ha dị obere kalori, gram 270 kwa ngwugwu, nke bụ nha otu onye, ha na-eju afọ n'ihi na ha nwere ọtụtụ eriri oat. N'adịghị ka inoodles ozugbo, ọ na-ewe nkeji 3-5 isi nri ma dị mfe iri
Nkwakọ ngwaahịa noodles konjac dị elu na-enweghị gluten Spaghetti ozugbo nwere ahịrị doro anya konjac oat fettuccine
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Fettuccine oat Konjac-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/nnukwu eriri |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 8Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 0g |
| Sodium: | 0mg |
Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị?
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
• Ihe nlele efu
• MOQ dị ala
• Nkwakọ ngwaahịa ahaziri ahazi
• Ike nyocha na mmepe
• Ngwaahịa ọhụrụ dị mma
• Ọrụ 1-1
• Mbupu awa 24
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.
Enwere m ike iri konjac noodles kwa ụbọchị?
Konjac glucomannan, nri bara ụba na eriri nri na-agbaze mmiri, o nwere ọtụtụ ọrụ, peeji mbụ nke ụlọ ahịa m na akụkọ ahụ ewebatala nri konjac, nhazi nke nri konjac gel, nri dị nro ma na-eme ka ahụ dị ọhụrụ, bụ ezigbo ngwaahịa mma, mana a naghị atụ aro ya iri kwa ụbọchị, ọ ga-abụrịrị mmega ahụ kwesịrị ekwesị karịa ọtụtụ mmiri.
Gịnị mere e ji machibido iri konjac noodles?
Noodles Konjac nwere eriri okpukpu abụọ karịa pasta nkịtị. E ji eriri glucomannan ya, nke bụ eriri mgbọrọgwụ konjac, mee ka afọ zaa nke na-eme ka afọ ju. A na-eji ya eme ihe dị ka ihe na-eme ka ọ sie ike n'ụfọdụ nri. Na Australia, a machibidoro ya dị ka ihe mgbakwunye na 1986 n'ihi na ọ nwere ike ịbụ ihe ize ndụ nke ịpịa afọ ma gbochie afọ.
Noodles konjac ọ bụ kalori 0?
A na-eji mgbọrọgwụ osisi konjac (konnyaku) eme noodles konjac noodles nke fọrọ nke nta ka ọ bụrụ enweghị kalori (na nkezi kalori asatọ n'ime gram 200), nke a na-eme ka ọ bụrụ ntụ ọka tupu a gbanwee ya ka ọ bụrụ noodles nwere obosara dị iche iche. Ha dị obere kalori, mana ha ka na-eju afọ, n'ihi na ha nwere nnukwu eriri.



