Shirataki noodles nri dum| Ketoslim Mo
Otu esi eri nri: (Ọ dị ụtọ na nzọụkwụ atọ)
1. Wụsanoodles konjacn'ime efere.
2. Tinye mmiri ọkụ, kpuchie ya ma hapụ noodles ahụ ka ọ mịkọrọ ruo otu nkeji;
3. Wụpụ mmiri esi mmiri ahụ, wụsa ya n'ime akpa ngwakọta ahụ ma gwakọta ya nke ọma tupu i jee ozi.
Rịba ama:
1. Ihe ndị na-akpata ahụ nfụkasị ahụ: Noodles Shuang Shuang a (Noodles Konjac) nwere ngwaahịa soy na gluten;
2. Ụzọ nchekwa: Debe n'ebe dị jụụ, ebe ìhè na-anaghị apụta, a gaghịkwa echekwa ya n'ime ụlọ.
3. Ndụ nchekwa: ọnwa 12
Ndụmọdụ: Ọ bụrụ na a hụ na akpa dị n'ime ya mebiri emebi ma ọ bụ gbasaa ma ọ bụ tinye gelatin, biko erila ya. Enwere ike dochie ya n'ebe a zụrụ ya. Obere ihe ojii dị na ngwaahịa a bụ ihe mejupụtara Konjac, biko jide n'aka.
Tebụl ihe gbasara nri nke Konjac noodles
Nkọwa Ngwaahịa
Ihe mejupụtara noodles Konjac: mmiri,Ntụ ntụ Konjac, ọka, citric acid
| Ike: | 71KJ |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0g |
| Eriri nri | 4.2g |
| Sodium: | 0mg |
Mpempe akwụkwọ nri maka ngwugwu ofe
● Ihe ndị e ji mee ka azụ̀ crayfish: mmiri ọṅụṅụ, mmanụ soybean, ihe e ji agwa mee, ihendori hoisin, shuga kristal otu kristal, ihe na-esi ísì ụtọ, ose, nnu a na-eri eri, ihe na-esi ísì ụtọ ọkụkọ, monosodium glutamate, ihendori oyster (gụnyere agba caramel), yabasị, ginger, galik, ihe na-esi ísì ụtọ yist, ose Sichuan, ihe na-esi ísì ụtọ nri na ihe na-esi ísì ụtọ, disodium nucleotide, disodium succinate
Ngwakọta ihe eji agwakọta Dong Yin Gong: mmiri ọṅụṅụ, mmanụ ihe oriri, ofe anụ ezi nnu a na-eri, ntụ aki oyibo, galangal, citronella, wdg.
● Ihe ndị e ji mee achịcha anụ ehi ofe ọlaedo: radish a mịrị amị, mmiri ọṅụṅụ, mmanụ ihe oriri ofe ọkpụkpụ ezi, ofe chili, monosodium glutamate, ose a mịrị amị (akwụkwọ nri a mịrị amị), ginger a mịrị amị (akwụkwọ nri a mịrị amị), akwụkwọ nri a mịrị amị (akwụkwọ nri a mịrị amị), nnu a na-eri, wdg.
Uto crayfish dị nro
Noodles Konjac dị jụụ
Nkọwapụta: 225g/akpa
Noodles Konjac 200g (siri ike > 150g) + ngwakọta crawfish 25g
| Ike: | 1525KJ |
| Protein: | 4.7g |
| Abụba: | 31.2g |
| Kabọhaịdret: | 17.1g |
| Eriri nri | 3985g |
| Sodium: | 6.1mg |
Ụdị Thai dị ụtọ nke Dong Yin Gong
Noodles Konjac dị jụụ
Nkọwapụta: 240g/akpa
Elu Konjac 215g (siri ike > 170g)+ Ngwugwu ngwakọta Dong Yin Gong 25g
| Ike: | 1314KJ |
| Protein: | 4.5g |
| Abụba: | 24.3g |
| Kabọhaịdret: | 19.9g |
| Sodium: | 6950mg |
Ofe ọlaedo nwere abụba na-atọ ụtọ ehi
Noodles Konjac dị jụụ
Nkọwapụta: 240g / akpa
Elu Konjac 215g (siri ike > 170g)+ Ofe ọlaedo abụba Ngwugwu ehi 25g
| Ike: | 1010KJ |
| Protein: | 6g |
| Abụba: | 20.6g |
| Kabọhaịdret: | 8.6g |
| Sodium: | 6174mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
I nwekwara ike ịmasị gị
Ị nwere ike ịkpọ nkụ noodles konjac?
Ọ dị mma ma ọ bụrụ na ha kpọrọ nkụ, ị nwere ike idobe ha ruo ogologo oge n'ime ụlọ nri. Mana ị gaghị eri ya ochie. Ọ na-atọ ụtọ ma e jiri akwụkwọ nri e siri esi, ihendori soy na iberibe ọkụkọ/vegan.
Ị nwere ike ịzụta noodles shirataki akọrọ?
Ha enweghị ụtọ dị ukwuu, yabụ na-arụ ọrụ nke ọma na ọtụtụ ihe dị iche iche na ofe. Noodles konjac a na-ejikarị eme ihe na-adị "mmiri mmiri" ma "kpọọ nkụ", ha na-abịakwa na ngwugwu dị iche iche, dịka akpa, igbe, igbe foil aluminom, wdg.
Kedu ka m ga-esi esi nri konjac kpọrọ nkụ?
Tinye noodles kpọrọ nkụ n'ime efere ahụ, wụsa ha n'ime mmiri ọkụ ma mikpuo ha ruo nkeji iri. Noodles kpọrọ nkụ ga-adị nro nwayọ nwayọ. Sie mmiri ahụ n'ime ite ahụ, tinye noodles ahụ, sie nri maka nkeji iri, tinye ihe ndị e ji mee ya, ihe na-esi ísì ụtọ na nri dị n'akụkụ ya, wee kpoo ha ma rie ha.






