Osikapa Carbohydrate dị ala, Osikapa Pearl ọcha Konjac | Ketoslim Mo
Banyere ihe
Isi ihe ndị dị na yaOsikapa pel konjacbụ: mgbọrọgwụ konjac na mmiri; ihe bụ isi dị na konjac bụ glucomannan, nke bụ ụdị eriri nri nke bara uru nye ahụ mmadụ. Mgbe ọ banyere n'ime eriri afọ, ọ ga-amịkọrọ mmiri ma gbasaa iji mee ka ahụ ju ya afọ, si otú a belata iri nri; nke abụọ, Ọ na-enwekwa mmetụta nke imeziwanye gburugburu eriri afọ, ime ka peristalsis eriri afọ dịkwuo ngwa ngwa ma melite afọ ntachi. N'otu oge ahụ, osikapa konjac enweghị shuga, obere kalori, naobere carbohydratesỌ nwere ike dochie osikapa nkịtị ma zụta yaKetoslim MoKonjakosikapa peliji mee ka nri gị ka mma.
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Osikapa pel Konjac-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga/ obere carbohydrate |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri 3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 125KJ |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 6.4g |
| Sodium: | 12mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mbelata ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
Ị maara osikapa nwere obere carbohydrate?
| Nzọụkwụ nke 1 | Ihe ị na-amaghị bụ na osikapa ọhịa bụkwa isi iyi dị mma maka ọtụtụ ihe oriri ndị ọzọ, gụnyere zinc, vitamin B6, na folic acid. Osikapa ọhịa nwere obere carbohydrate karịa ụdị osikapa ndị ọzọ, yana gram 32 nke carbohydrates dị n'ime otu iko osikapa esi nri (gram 164). |
| Nzọụkwụ nke 2 | Ihe ọzọ bụ osikapa nke konjac mere, n'ihi na konjac n'onwe ya bụ ihe ọkụkụ nwere obere carbohydrate, nri metụtara konjac nke ọ na-emepụta, kalori ya dịkwa obere, ihe karịrị ya ekwesịghị ichegbu onwe gị maka nsogbu nke ọkwa shuga dị n'ọbara. |
Mụtakwuo maka ngwaahịa Ketoslim Mo
Gịnị bụ osikapa konjac?
A na-eji ntụ ntụ Konjac na obere ntụ ntụ eme osikapa Konjac site na teknụzụ pụrụ iche. Ọdịdị ya yiri osikapa eke, ọ dị nro ma na-atọ ụtọ nke ukwuu, ọ na-agbanwe agbanwe, ọ nwere ike isi nri eriri na-adịghị mma, obere ike ọkụ, osikapa emebere ọhụrụ.
Kedu osikapa kacha nwee carbohydrate?
Nri ndị nwere obere carbohydrate bụ osikapa, ọka wit, ọka, oat na nri ndị ọzọ, mgbe ahụ, kalori kacha ala bụ osikapa Konjac, eriri dị elu na obere kalori, yana konjac nke e ji oat mee, tinyere oat porridge, esi nri millet porridge, osikapa porridge, ma ọ bụ nri porridge, kalori ha ma e jiri ya tụnyere osikapa, dị obere nke ukwuu, bụkwa ezigbo nhọrọ.
Kedu ihe dị iche n'etiti osikapa konjac na osikapa pearl konjac?
Osikapa Konjac na osikapa pearl konjac bụ otu ihe ahụ, dịka ntụ ntụ Konjac dị mma, ntụ ntụ pearl dị ka ihe bụ isi, e ji usoro pụrụ iche mee ya, nke jupụtara na eriri nri, obere mmiri carbon na obere okpomọkụ, ọdịiche ha bụ isi n'ụdị ya abụghị otu, osikapa Konjac bụ osikapa ọka dị ogologo, osikapa pearl dịkwa gburugburu. Enweghị ọdịiche na uto, enwere ike itinye osikapa Konjac na ihe ndị ọzọ iji mee ụtọ osikapa ndị ọzọ.



