Ihe mgbakwunye Konjac Jelii mkpụrụ osisi jelii afụfụ tii na-atọ ụtọ Ketoslim Mo
Banyere ihe a:
Ihe mgbakwunye Konjac jeliiỌdịdị ya na-amasị bọọlụ, ọ na-atọkwa ụtọ, ụtọ ya na-atọkwa ụtọ bụ Q boun. E ji konjac, osisi jupụtara na ya mee yaeriri nri, etinyere ya ọ bụghị naanị na tii afụ kamakwa tii ma ọ bụ tii mmiri ara ehi ọ bụla masịrị gị. Anyị na-enye ndị ahịa ngwakọta na echiche ndị ọzọ gbasara imepụta ihe ọṅụṅụ na-enweghị njedebe. Jelii Konjac dị nro ma na-eri ahụ bụ ihe ọzọ dị mma maka gị, nke dị mma karịa pearl tapioca! A na-ewu ewu nke nwere obere abụba dị ala a na-ere n'ime ya.nri ntasi Eshia na-agbakwụnye udidi na ụtọ ọzọ na ngwakọta a e ji karamell mee maka mmetụta ọnụ dị egwu nke ga-amasị gị - ma e wezụga kalori na carbohydrates ndị ọzọ.
• juputara na eriri nri, nke na-eme ka ị nwee mmetụta nke iri obere nri zuru oke.
• Mejuo agụụ tii gị dị ụtọ site n'iji otu abụọ dị ụtọ nke Brown Sugar mee ka ọ tọọ gị ụtọTi Mmiri ara ehina jelii a na-ata nke ọma n'ime siropu mmanụ aṅụ na caramel. Jiri obere ihe ọṅụṅụ Starbucks mee onwe gị ihe ọṅụṅụ dị mma.
• Uto anọ: Uto mbụ, Uto shuga aja aja,Matchauto na uto Sakura.
Njirimara
1. Dị njikere iji
2. Debe n'ebe dị jụụ ma kpọọ nkụ, e megheghị ya ruo otu afọ
3. A na-eji ya eme ihe ọṅụṅụ oyi, ọ ga-atọkwu ụtọ nke ọma.
Ngwaahịa Mkpado
| Aha ngwaahịa: | Konjac jeliiihe mgbakwunye |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri,Ntụ ọka Konjac |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | enweghị gluten/ obere protein/eriri dị elu |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ China2. Ahụmịhe karịrị afọ 10 3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 345Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 20.3g |
| Sodium: | 17mg |
Ihe ndị ọzọ ị ga-enyocha
Ndị mmadụ na-ajụkwa ajụjụ
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.

Noodles konjac ọ dị njọ nye gị?
Mba, e ji eriri nri nke na-agbaze mmiri mee ya, nke na-enyere aka ibelata ibu.
Gịnị mere e ji machibido mgbọrọgwụ konjac n'Australia?
Ọ bụ ezie na e bu n'obi iri ngwaahịa a site n'ịpịpịa akpa ahụ nwayọ, onye ahịa nwere ike ịmịpụta ngwaahịa ahụ n'ike zuru oke iji tinye ya n'ime trachea n'amaghị ama. N'ihi ihe ize ndụ a, European Union na Australia machibidoro jelii mkpụrụ osisi Konjac.
Noodles konjac ọ nwere ike ime ka ị daa ọrịa?
Mba, e ji mgbọrọgwụ konjac mee ya, nke bụ ụdị osisi sitere n'okike, konjac noodle a pịrị apị agaghị emerụ gị ahụ.
Noodles konjac ọ bụ Keto?
Noodles Konjac na-enyere aka keto. Ha dị mmiri pasent 97 na eriri pasent 3. Eriri bụ carbohydrate, mana ọ nweghị mmetụta ọ bụla na insulin.






