Tofu konjac organic root foods whole foods High fiber tofu 丨 Ketoslim mo
Banyere Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.
Ngwaahịa Mkpado
| Aha ngwaahịa: | konajc tofu-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 300g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/nnukwu eriri |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china 2. Ahụmịhe karịrị afọ iri 3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 15Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 3.8g |
| Sodium: | 0mg |
- •NA-EME KA E RI IRI IKE DỊ MMA-- Tofu Konjac-base, nri akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ ọhụrụ, ọ na-akwalite mbelata ibu dị mma yana nri dị ụtọ nke dị naanị 65kJ kwa nri. A na-enweta ya n'ụdị tofu ọdịnala, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccini, na osikapa, nke ọ bụla enweghị shuga, gluten,
- • TOFU nke dabere na Konjac-- A na-eji glucomannan sitere na amorphophallus konjac mee konjac tofu, o nwere obere kalori na nnukwu eriri.
- • Nri ọzọ dị mma maka tofu-- N'ihi nri na mmanụ ọkụ a na-eri, ọ nwere ike itinye ya ozugbo na ihe e ji esi nri salad, ọ dịghị mkpa ka esi ya, ọ na-atọ ụtọ n'ọnụ dị nro dị ka wax, nke na-atọ ụtọ nke ukwuu.
Ngwaahịa ọhụrụ nke 2021 dị mma Nri konajc Nri ndị anaghị eri anụ nke a ma ama na-ewu ewu na hotpot, afọ ntutu na-acha ajị anụ na konajc.
Gịnị bụ konjac tofu?
Ọ bụ jelii e ji ntụ konjac mee, akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ na nke ọhụrụ, nwere obere kalori na nnukwu eriri.
Gịnị mere e ji machibido mgbọrọgwụ konjac n'Australia?
Ọ bụ ezie na e bu n'obi iri ngwaahịa a site n'ịpịpịa akpa ahụ nwayọ, onye ahịa nwere ike ịmịpụta ngwaahịa ahụ n'ike zuru oke iji tinye ya n'ime trachea n'amaghị ama. N'ihi ihe ize ndụ a, European Union na Australia machibidoro jelii mkpụrụ osisi Konjac.
Gịnị mere konjac ji dị njọ?
Konjac a na-adịghị ahụkebe nwere ike ịdị ize ndụ nye gị, ma inwe oke ya n'otu oge nwere ike ibute ụfọdụ mmetụta ọjọọ ebe ọ bụ nana-amịkọrọ mmiri ịdị mma dị mma. Agbanyeghị, iri ya dịka ntuziaka si dị bụ ihe dị mma.
Ọ dị mma iri konjac?
Ọ bụrụ na e meghị ihe ọ bụla tupu e richaa ya, ọ ga-emebi ihe, ọ ga-emekwa ka e nwee ọtụtụ usoro dị iche iche. Ngwaahịa anyị dị mma 100% maka gị ịnụ ụtọ ya.




