Pasta kwụ ọtọ HALAL noodles Ketoslim Mo Shirataki slimming noodle 100g
Gbasara ihe a
Kpọọ nkụ kwụ ọtọpastabụ ụdịnri nudulu ozugbonke ahụ dị nnọọ mfe,ndị aghaỊṅụ ma ọ bụ ịṅụ n'èzí bụ nhọrọ kacha mma. 100 gram kwa nri, nhọrọ amamihe dị na ya maka ime ma ị nọ na njem ma ọ bụ ịrị ugwu. Tupu ekeresimesi, anyị na-akwado gị nri ọhụrụ a dị mfe a na mbelata ọnụahịa. E ji mgbọrọgwụ konjac mee ya, ọ juputara naeriri nriNke ahụ bụ ogologo oge agụụ na-agụ gị. N'ụzọ bụ isi, ọ dịghị ụtọ, ị nwere ike itinye ihe ọ bụla masịrị gị, dị mfe isi nri maka gị, isi ya ma ọ bụ naanị ịkụcha ya bụ ihe a na-anabata.
OTU ESI ERI/JIRI
1. Tinye nri ndị e siri esi naosikapan'ime obere efere
2. Debe ihe mkpuchi ọkụ ma wụsa mmiri n'ime nnukwu efere dị n'okpuru nke dị obere.
3. tinye obere efere ahụ n'elu nnukwu efere ahụ. Jiri mkpuchi kpuchie ihe niile.
4. Chere ihe dị ka nkeji iri na ise.
5. Ma ọ bụrụhaala na uzuoku na-apụta n'efere ahụ, nwee obi ụtọ na ihe oriri gị!
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Pasta akọrọ kpọrọ nkụ |
| Ibu arọ maka noodles: | 100g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ntụ Konjac, starch nduku, mmiri, ihe mgbakwunye nri |
| Ndụ nchekwa | Ọnwa iri na asatọ |
| Atụmatụ: | Enweghị Gluten/Enweghị abụba/ Keto dị mma |
| Ọrụ: | Dị mfe/ Dị njikere iri nri |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 221Kcal |
| Protein: | 1.9g |
| Abụba: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 52.3g |
| Sodium: | 11mg |
VIDIO
Mụtakwuo maka ngwaahịa Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.
Ajụjụ: Noodles konjac ọ dị njọ nye gị?
Azịza: Mba, ọ dị mma ka ị rie nri.
Ajụjụ: Gịnị mere e ji machibido iri konjac noodles?
Azịza: A machibidoro ya iwu n'Australia n'ihi ihe egwu nwere ike ịbụ na ọ ga-afụ ụfụ.
Ajụjụ: Ọ dị mma iri nri konjac kwa ụbọchị?
Azịza: Ee mana ọ bụghị mgbe niile.




