Osikapa Konjac kpọrọ nkụ nke Keto nke nwere agba atọ | Osikapa dị ala nke nwere obere glycemic | Ketoslim Mo
Banyere ihe
Ketoslim MoAgba atọ nke KetoOsikapa Konjac akọrọbụ ngwaahịa na-edozi ahụ ma na-atọ ụtọ nke nwere obere glycemic index, nke e mere maka ndị na-agbaso nri ketogenic. Ejiri konjac, akwụkwọ nri mgbọrọgwụ nwere obere kalori, nwere eriri dị elu, mee ya, anyị na-enye gị ihe ọzọ maka osikapa ọdịnala.
Ọ na-abịa n'agba atọ na-egbuke egbuke, odo odo, akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ na odo odo, na-anọchite anya mkpụrụ atọ, na-agbakwụnye ụdị dị iche iche na nri gị.osikapa konjacọ bụghị naanị na ọ ga-emeju afọ gị kamakwa ọ ga-agbakwụnye agba mara mma na nri keto gị.
Atụmatụ ahụ
Isi ihe ise dị mkpa nke keto nwere agba atọosikapa konjacngwaahịa nwere obere glycemic index: +
1. Nri ndị anaghị eri anụ nke ndị China dị mfe iji
2. Họrọ ihe ọkụkụ ntọala organic
3. Ịkụ ihe ọkụkụ gburugburu ebe obibi, enweghị fatịlaịza kemịkalụ ma ọ bụ ọgwụ ahụhụ
4. Nyocha aka iji hụ na ngwaahịa dị mma
5. Ngwaahịa asambodo
Uru
Uru anọ dị mkpa nke keto osikapa konjac agba atọ nwere obere glycemic index ngwaahịa:
1. Nri dị mma, obere abụba na nnọchi nri zuru oke
2. Obere Glycemic/ Obere Gi
3. Ọ dị mma maka ndị nwere ọrịa shuga
4. Nhọrọ ọka, juputara ma na-ata
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Osikapa Konjac nke nwere agba atọ |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Osikapa, ntụ ọka millet, ntụ ọka ọka, ntụ ntụ nduku odo odo, ntụ ntụ nduku dị ụtọ, ntụ ntụ nduku, ntụ ọka buckwheat, ntụ ọka oat, ntụ ọka quinoa, ntụ ọka bali highland, ntụ ntụ protein wit, ntụ ntụ eriri nri, ntụ ntụ melon ilu, ntụ ntụ cordyceps militaris, ntụ ntụ celery, ntụ ntụ agwa Mung, ntụ ntụ yam, ntụ ntụ mgbọrọgwụ kudzu, ihe ewepụtara akwụkwọ mulberry, ntụ ntụ wolfberry, ntụ ntụ mkpụrụ flaxseed,ntụ ntụ konjac, ntụ ntụ poria, starch ọka amylose dị elu (nke na-eguzogide ọgwụ), nnu a na-eri |
| Atụmatụ: | Obere Gi/Obere abụba/Carbohydrate dị ala/Sodium dị ala |
| Ọrụ: | Mbelata Ibu, Mbelata Shuga Ọbara, Nri Ndị Ọzọ Maka Ọrịa Shuga |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Nha ịbụ: | enwere ike ịhazi ya |
| Kabọhaịdret: | 75.2g |
| Ọdịnaya Abụba: | 1.7g |
| Ndụ nchekwa: | Ọnwa iri na abụọ |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Ngwa ahịa otu nkwụsị |
| 2. Ahụmịhe karịrị afọ iri | |
| 3. OEM ODM OBM dị | |
| 4. Ihe nlele efu | |
| 5. MOQ dị ala |
Ozi gbasara nri
| Eziokwu gbasara nri | |
| Nri abụọ kwa akpa | |
| Nha nke ihe e ji akwadebe ihe | 1/2 ngwugwu (100g) |
| Ọnụọgụ Kwa nri: | 356 |
| Kalori | |
| % Uru Kwa Ụbọchị | |
| Abụba niile 1.7g | 3% |
| Abụba juru eju 0g | 0% |
| Abụba Trans 0g | |
| Kabọhaịdret zuru oke 75.2g | Pasentị iri abụọ na ise |
| Protein 7.4g | Pasentị iri na abụọ |
| Eriri nri 2.6g | 10% |
| Shuga niile 0g | |
| Tinye 0g shuga agbakwunyere | 0% |
| Sodium 42g | 2% |
| Ọ bụghị isi iyi kalori dị mkpa sitere na abụba, abụba juru eju, abụba trans, cholesterol, shuga, vitamin A, vitamin D, calcium na iron. | |
| *Percent Uru Kwa Ụbọchị dabere na nri kalori 2,000. | |
Foto zuru ezu
Ọnọdụ Ndị Dị Mkpa
Ụlọ ọrụ mmepụta ihe






