Konjac fettuccine dị ọcha slim konajc pasta | Ketoslim Mo
Mee nri Itali dị mma, nke nwere obere carbohydrate site na anwansi nkefettuccine konjacNdị a nwere ike iyi ihe a na-ahụkarịpasta fettuccine konjac, mana ha ka mma maka ahụ gị.
Otu òkè nkenoodles konjacnwere kalori ise na gram atọ nke carbohydrates - ma e jiri ya tụnyere ihe dị ka gram 22 maka nri nkịtị.lasagna-- ka ha wee dabara n'ihe ị na-eme kwa ụbọchị.
Noodles ọrụ ebube Konjacbụ ihe ndị anaghị eri anụ na-ahụkarị,ketogenicna ndị na-eri nri na-enweghị gluten n'ihi na ha bụ otu n'ime pasta ndị nwere obere kalori ma na-enyere aka ịchịkwa ibu.
Lasagna anyị a ma ama nke ukwuu nwere ọdịdị linguine ochie, yabụ ọ bụ nhọrọ zuru oke iji rie ofe ma tinye ụtọ na Alfredo lasagna dị obere kalori, chiiz Parmesan, wdg.
Noodles konjac dị ọcha nke e ji ihe e ji achọ mma fettuccine konajc mee noodles nke na-enweghị kalori dị elu
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | fettuccine konjac-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | gluten/abụba/enweghị shuga, obere carbohydrate/nnukwu eriri |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 5Kcal |
| Shuga: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 1.2g |
| Sodium: | 0 mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
I nwekwara ike ịmasị gị
Kedu ihe bụ fettuccine konjac?
Konjac fettuccine bụ pasta nwere obere kalori nke e ji konjac mee. Osisi konjac bụ akwụkwọ nri mgbọrọgwụ jupụtara na eriri nri a na-akpọ glucomannan, ihe dị mkpa dị na konjac fettuccine. Konjac fettuccine lasagna dị obosara karịa noodles nkịtị. Dịka ngwaahịa na-enweghị gluten, konjac fettuccine enweghị starch nwere carbohydrates 0.
Gịnị mere konjac ji ejupụta otú a?
Konjac nwere eriri mmiri na-agbaze agbaze, ya bụ glucomannan, nke na-eme ka obi ju gị afọ n'ihi na ọ na-agafe nwayọ nwayọ site na usoro nri, a na-egosikwa na ọ na-ebelata cholesterol ma na-eme ka shuga dị n'ọbara dị mma. Lee ka konjac si dị mma dabere n'otú esi esi ya.
Pasta konjac Keto ọ dị mma?
Ee, ebe ọ bụ na ha na-eri naanị gram 2 nke carbohydrate na kalori 5 kwa gram 83, pasta konjac zuru oke maka ndị na-eri nri keto ndị chọrọ nri pasta. Ha bụkwa ezigbo nhọrọ maka ndị na-eri nri vegan ma ọ bụ ndị na-enweghị gluten, ma ọ bụ onye ọ bụla chọrọ iri nri dị mma ma ọ bụ gbanwee usoro pasta ha na-eme kwa izu.




