shirataki lasagna ahaziri Konjac oyi noodles | Ketoslim Mo
Keto obere carbohydratelasagna shiratakienwere ike ime ka ọ bụrụ otu puku pancake, kpuchie ya na ofe n'etiti, ya na akwụkwọ nri dị njikere iri na anụ e ghere eghe Patty, rie ya nke ọma, ụdị konjac a nke e ji lasagne mee,noodles shirataki konjacIri nri agaghị adị ọkụ, akpa ahụ bụ gram 270, ọ bụ otu onye n'arọ. Enwere ike ịhazi ya nke ọma, mana ọ nweghị ihe nlele OEM/ODM.
Noodles akpụkpọ ahụ oyi 270g nke konjac ahaziri ahazi, obere carb dị ọcha nke shirataiki Konjac Cold Noodles
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | lasagna konjac-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | enweghị gluten/abụba/shuga,obere carb/ |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 5Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 1.2g |
| Sodium: | 0 mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
Ntụziaka Konjac Lasagne
I nwekwara ike ịmasị gị
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya




