Osikapa Prebiotic ozugbo | Osikapa na-ekpo ọkụ onwe ya | Ketoslim Mo Osikapa Prebiotics
Banyere ihe
Osikapa Prebiotic nke na-ekpo ọkụ onwe ya ozugboỌ dị nnọọ mfe iji ya kwa ụbọchị. Enwere ike itinye ya n'ọfịs ma ọ bụ buru ya mgbe ị na-agagharị ma ọ bụ na-ama ụlọikwuu. Mgbe agụụ na-agụ gị, ị nwere ike iri ya ngwa ngwa dị ka nri ngwa ngwa, ya mere a na-akpọkwa ya osikapa ngwa ngwa. Ngwugwu ọ bụla dị gram 100. Ị nwere ike itinye ụtọ kachasị amasị gị ma ọ bụ nri dị n'akụkụ, dị ka curry na risotto. Ọ bụrụ na ị buru ya n'èzí, tinye osikapa ahụ n'ime akpa, wụsa mmiri ọkụ ma chere nkeji ole na ole tupu i rie ya.
Ketoslim Mobụ ọkachamara n'ihe gbasara mmepụta konjac na n'ogbe. Ị nwere ike ịkpọtụrụ anyị maka nhazi. Ma ọ bụ nnukwu ma ọ bụ obere, anyị ga-agbalị ike anyị niile iji mezuo mkpa gị.
OTU ESI ERI/JIRI
-
A na-esi mmiri esi mmiri ruo mgbe ọ ga-eru ogo 100 Celsius.
2. Wụsa osikapa niile n'ime nnukwu efere ma ọ bụ n'ime ngwugwu ahụ.
3. Wụsa mmiri ọkụ ahụ, chere ihe dị ka nkeji iri abụọ na ise.
4. Tinye ụfọdụ nri ma ọ bụ ihe ọ bụla masịrị gị.
5. Nwee obi ụtọ na nri gị dị ụtọ ugbu a!
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Osikapa Prebiotic Instant |
| Ibu arọ maka noodles: | 100g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, ntụ ọka akwụkwọ nri, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | mmemme enweghị gluten/ ihe omume dị n'èzí/ Ndị agha |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china 2. Ahụmịhe karịrị afọ iri 3OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 6Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0g |
| Kabọhaịdret: | 1.6g |
| Sodium: | 6mg |
Mụtakwuo maka ngwaahịa Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.
Ajụjụ: Noodles konjac ọ dị njọ nye gị?
Azịza: Mba, ọ dị mma ka ị rie nri.
Ajụjụ: Gịnị mere e ji machibido iri konjac noodles?
Azịza: A machibidoro ya iwu n'Australia n'ihi ihe egwu nwere ike ịbụ na ọ ga-afụ ụfụ.
Ajụjụ: Ọ dị mma iri nri konjac kwa ụbọchị?
Azịza: Ee mana ọ bụghị mgbe niile.




