nri achịcha dị ebube nke a na-akpọ "ordinary noodles" nri zuru oke Konjac oat lasagne | Ketoslim Mo
Ihe dị iche n'etiti oatmeal na achịchapasta(maọbụ spaghetti) bụ na pasta dị gịrịgịrị na oat lasagne dị obosara karịa, mana e ji ya mee hantụ ntụ konjac, ihenri keto organicKonjac nwere obere carbohydrate na-eme ka afọ gị dị ọcha
Nri ndị anaghị eri anụ nke OEM na ODM nke e ji ihe na-esi ísì ụtọ mee, tinyere nri ndị anaghị eri anụ nke e ji ihe na-esi ísì ụtọ mee, nke a na-akpọ Konjac oat lasagne.
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | Lasagne Konjac Oat-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 270g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Ntụ ọka Konjac, Mmiri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | enweghị gluten/abụba/shuga,obere carb/ eriri dị elu |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 8Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 0 g |
| Kabọhaịdret: | 4g |
| Sodium: | 0mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
Mụtakwuo maka ngwaahịa Ketoslim Mo
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya




