Nri ngwa ngwa Nri Konjac Ketoslim-mo dị ụtọ Vermicelli Sauerkraut
Banyere ihe a:
Pasta dị gịrịgịrị:o nwere ike iyi ka nri pasta (spaghetti) nkịtị, mana ha ka mma maka ahụike gị. Pasta anyị dị gịrịgịrị na-ewu ewu mgbe niile bụpaịlị nwere obere kaloriya mere ọ zuru oke makannọchi nri.
Ntụziaka oge ochie: A na-eji ihe e ji eme achịcha Miracle ma ọ bụ ngwaahịa niile eme yaosisi konjac(tinyere mmiri lime mineral iji nyere noodles aka ịnọgide na-enwe ọdịdị ha). Ọ bụ otu ụzọ ahụ ka ndị mọnk Buddha si mepụta noodles ndị a si mee ha ihe karịrị afọ 1,400 gara aga na China na Japan oge ochie!
Nhọrọ ihe ụtọ: obere kalori, obere carbohydrate ma ọ bụ enweghị gluten apụtaghị na ị gaghị enwe ike ịnụ ụtọ nri dị ụtọ, anyị na-enye gị ọtụtụ nri dị iche iche.ekpomeekpoịhọrọ, họrọ otu iji malite ụzọ ọhụrụ gị isi rie nri dị mma ugbu a!
Uru dị iche iche: Emere site naMgbọrọgwụ konjac, nke jupụtara na eriri nri, nwere ọtụtụ iheGlucomannan. A gosila na ọ na-enyere aka belata shuga dị n'ọbara n'ime ndị nwere ọrịa shuga na ndị na-anaghị anabata insulin. Ebe ọ bụ na eriri viscous na-egbu oge ịmịpụta afọ, shuga dị n'ọbara na insulin na-arị elu nwayọ nwayọ ka ihe ndị na-edozi ahụ na-abanye n'ọbara gị. Eriri viscous ha na-egbu oge ịmịpụta afọ, yabụ ị na-anọ ogologo oge afọ ma na-eri obere nri.
OTU ESI ERI/JIRI:
1. Mepee ngwugwu ahụ.
2. A pụrụ iri nri a na konjac instant noodle n'echeghị echiche.
3. Naanị ihe ị ga-echegbu onwe gị bụ otú ị ga-esi na-eme mkpọtụ mgbe ị na-eri nri a na-atọ ụtọ dịka nri spaghetti.
Ngwaahịa Mkpado
| Aha ngwaahịa: | Nri Konjac ozugbo-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 180g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri,Ntụ ọka Konjac |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 64Kcal |
| Atụmatụ: | enweghị gluten/ obere carbohydrate/ |
| Ọrụ: | felata, belata shuga dị n'ọbara, nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Nnyefe otu nkwụsị China 2. Ahụmịhe karịrị afọ 10 3. OEM & ODM & OBM dị 4. Nnwale efu 5. MOQ dị ala |
Ozi nri
| Ike: | 64Kcal |
| Protein: | 0g |
| Abụba: | 2.6g |
| Kabọhaịdret: | 7.4g |
| Sodium: | 1026mg |
Ihe ndị ọzọ ị ga-enyocha
Ketoslim mo Co., Ltd. bụ ụlọ ọrụ na-emepụta nri konjac nke nwere ngwa nnwale dị mma yana ike teknụzụ siri ike. Site na ọtụtụ ngwaahịa dị iche iche, ịdị mma dị mma, ọnụ ahịa ezi uche dị na ya na imewe mara mma, a na-eji ngwaahịa anyị eme ihe nke ukwuu n'ụlọ ọrụ nri na ụlọ ọrụ ndị ọzọ.
Uru anyị:
• Ahụmịhe ụlọ ọrụ afọ iri na karịa;
• Ebe a na-akụ ihe karịrị 6000 square;
• Mmepụta kwa afọ nke ihe karịrị tọn 5000;
• Ndị ọrụ 100+;
• Mba ndị na-ebupụ ihe karịrị iri anọ.
ihe bụ konjac Nri | Ketoslim Mo
esi eme konjac| Ketoslim Mo
Kedu ihe mmetụta nke konjac oat surface nwere | Ketoslim Mo
Gịnị mere e ji kpọọ konjac nri nri kacha mma | Ketoslim Mo
Ọ dị ize ndụ iri nri Shirataki noodles na-enweghị kalori kwa ụbọchị | Ketoslim Mo
Mụtakwuo…
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya








