Nri konjac nke china, nri konnyaku (Ọkụ ite ọkụ) | Ketoslim Mo
Nri konjac nke ChinaIhe mejupụtara ya bụ: mmiri,ntụ ọka konjac、stachi、mmanụ akwụkwọ nri、osika、nnu、shuga ọcha、Ndụ nchekwa: ọnwa 12; Ibu dị arọ 270g, echekwara n'ebe dị jụụ ma kpọọ nkụ. Etinyela ya n'ime friji.
Nri nri na-enweghị shuga n'ogbe nri nwere eriri dị elu nke a pụrụ ịhazi maka nri ngwa ngwa konjac nri nri konjac
Nkọwa Ngwaahịa
| Aha ngwaahịa: | mba Chaịnanri konjac-Ketoslim Mo |
| Ibu arọ maka noodles: | 22g |
| Isi ihe mejupụtara ya: | Mmiri,Ntụ ntụ Konjac, Ose a mịrị amị (ose millet), mmanụ rapeseed, starch, nnu a na-eri, ose, shuga ọcha, ihe na-esi ísì ụtọ, ihe ndị e si na yist wepụta, ihe mgbakwunye nri (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), ihe e ji eri nri |
| Ọdịnaya Abụba (%): | 0 |
| Atụmatụ: | enweghị gluten/abụba/shuga,obere carb/ |
| Ọrụ: | belata ibu, belata shuga dị n'ọbara,nri noodles |
| Asambodo: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Nkwakọ ngwaahịa: | Akpa, Igbe, Sachet, Ngwugwu Otu, Ngwugwu Ume |
| Ọrụ Anyị: | 1. Otu nkwụsị ọkọnọ china2. Ahụmịhe karịrị afọ iri3. OEM na ODM na OBM dị 4. Ihe nlele efu 5. Obere MOQ |
Ozi nri
| Ike: | 456kJ |
| Protein: | 1.1 g |
| Abụba: | 6.2g |
| Kabọhaịdret: | 7.6g |
| Sodium: | 1026 mg |
Uru Nri
Nri Dị Mma Maka Ịnọchi Nri - Nri Nri Dị Mma
Na-enyere aka na mfu ibu
Kalori dị ala
Ezigbo isi iyi nke eriri nri
Eriri nri na-agbaze agbaze
Belata oke cholesterol dị elu
Ọ bụ enyi na enyi Keto
Ọbara shuga dị n'ọbara
Gịnị bụ nri konjac?
| Nzọụkwụ nke 1 | Mmadụ nwere ike iche na a na-eji skwid ma ọ bụ octopus eme nri ahụ. Mana n'eziokwu, a na-eji ntụ konjac eme nri ahụ. |
Mụtakwuo maka ngwaahịa Ketoslim Mo
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya




